Porażka Zefki!

W niedzielę 13 września podopieczni Artura Jędrzejewskiego przegrali na własnym boisku z drużyną Raszkowianki Raszków 1:2.

Jedną z pierwszych okazji do przejęcia prowadzenia Zefka miała w 10 oraz w 15 minucie. Gospodarze oddali strzały w kierunku bramki, ale nie dały one efektu bramkowego. Chwilę później po dośrodkowaniu w pole karne, z odległości sześciu metrów, przy słupku pięknym strzałem popisał się Marcin Kucharski – zawodnik Raszkowianki. W 36 minucie ten sam zawodnik miał okazję na podwyższenie prowadzenia, jednak bramkarz Kobylej Góry wyszedł z tej sytuacji obronną ręką. Przed gwizdkiem sędziego kończącego pierwszą połowę, po podaniu wzdłuż bramki, z bocznej strefy boiska, piłkę do siatki skierował Dawid Ponitka, jednocześnie wyrównując wynik spotkania na 1:1.

Po przerwie obie drużyny miały po kilka sytuacji na zdobycie bramki. Raszkowiance udało się to w 67 minucie. Maciej Paszek oddał płaski strzał w róg bramki i goście prowadzili 2:1.

Wynik do końca meczu nie uległ zmianie. Pod koniec szansę miał jeszcze Raszków. Jeden z pomocników uderzył w kierunku bramki, ale piłka obiła słupek i ostatecznie do niej nie wpadła.

Skład Zefki Kobyla Góra: Walczak, Zgarda, Ogrodniczak, Jędrzejewski, Góra, Kozłowski, Nasiadek, Ponitka, Sieraczek, Drobczyński, Jastrzębski

Bramki: Dawid Ponitka (45)

Następny mecz Zefka rozegra na wyjeździe, 20 września br. w Opatówku o godzinie 16.

Anna Gołdyn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl