Strona główna / Powiat / Konkurs Beatrix rozstrzygnięty!

Konkurs Beatrix rozstrzygnięty!

Znamy już zwyciężczynie konkursu zorganizowanego przez Beatrix Lingerie – sklep z artykułami bieliźniarskimi. Losowanie nagród miało miejsce w ubiegłą niedzielę – 25 października w siedzibie sklepu mieszczącej się w Galerii Borek w Ostrzeszowie.

Aby losowanie odbyło się w sposób uczciwy i nie budziło żadnych wątpliwości, o wyciągnięcie szczęśliwych kuponów poproszona została przypadkowo napotkana na korytarzu Galerii dziewczynka – Jessica Kramarczyk, która w towarzystwie właścicieli butiku oraz jednej z pracownic rozstrzygnęła konkurs. Szczęśliwą zdobywczynią I nagrody, jaką był wyjazd dla dwojga do Hotelu Gołębiewski w wybranej przez siebie miejscowości, została Agnieszka Rusak z Ostrzeszowa. Kolejne z wylosowanych kuponów należały do: Marleny Dakowskiej z Godziętów, Katarzyny Tomczyk z Ostrzeszowa oraz Bożeny Pałki z Grabowa nad Prosną. Nagrody były równie zachęcające co wyjazd we dwoje, ponieważ każda z wymienionych pań wygrała bon podarunkowy o wartości 150 zł do wykorzystania w Beatrix Lingerie.

Konkurs spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem klientów i jak zdradziła właścicielka sklepu, Beata Kłodnicka-Poprawa możemy spodziewać się kolejnych loterii. W związku z czym warto śledzić działalność butiku, aby być na bieżąco i nie przegapić okazji. Może tym razem los uśmiechnie się do Ciebie.

Warto dodać, że tego samego dnia te same nagrody rozlosowano także w sklepie w Wieruszowie. Weekend we dwoje wygrała Małgorzata Jawniak-Jankowska z Woli Lubiankowskiej; z kolei bony trafiły do: Beaty Nowojewskiej z Wieruszowa, Grażyny Gern z Wieruszowa i Arlety Waligóry z Sokolnik. Gratulujemy!

KK

DSC_0002 DSC_0013

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl