Strona główna / Sport / KLKS ZEFKA Kobyla Góra / Cenne 3 punkty dla Zefki!

Cenne 3 punkty dla Zefki!

W tym meczu kibice nie mogli narzekać na brak piłkarskich emocji, które trzymały ich w napięciu niemal przez cały mecz. Ku zaskoczeniu, w wyjściowym składzie zobaczyliśmy Artura Jędrzejewskiego – trenera pomarańczowo-czarnych.

W pierwszej połowie większą przewagę miała drużyna gospodarzy, co zaowocowało bramką. W 35 minucie zza pola karnego technicznym strzałem popisał się Łukasz Przybylak. Prawdziwe emocje zaczęły się chwilę wcześniej, kiedy to obie drużyny miały godne okazje. Dla Zefki z rzutu wolnego, w kierunku siatki celował Kozłowski. Uderzenie minęło jednak bramkę.

Po przerwie gra gospodarzy zdecydowanie osłabła. To Zefka miała więcej podbramkowych sytuacji. Świetną akcję zobaczyliśmy w 53 minucie, kiedy to kobylogórscy piłkarze oddali strzał, który trafił w poprzeczkę. Piłka kilkakrotnie krążyła obok linii bramkowej, ale ostatecznie do niej nie wpadła. Za parę minut znów zobaczyliśmy podobną akcję. Tym razem celował Ponitka oraz Nasiadek. W 67 minucie pięknym uderzeniem popisał się w właśnie ten ostatni zawodnik, tym samym wyrównując wynik spotkania. W ostatnich dziesięciu minutach, jak i przez całą drugą połowę, to Zefka pokazywała, kto jest faworytem w tym pojedynku. W 81 minucie strzałem z główki popisał się Kozłowski, a przed doliczonym czasem takim samym uderzeniem wynik meczu na 3:1 dla gości ostatecznie przypieczętował Kaźmierczak.

Wiedzieliśmy że to będzie trudny mecz. Zagraliśmy słabą pierwszą połowę, straciliśmy bramkę. Druga połowa to już bardzo dobra gra z naszej strony, zdobyliśmy trzy bramki i wygraliśmy bardzo ważny dla nas mecz – powiedział po meczu, bramkarz Zefki – Łukasz Walczak.

Bramki dla Zefki: Piotr Nasiadek (67), Kamil Kozłowski (80), Łukasz Kaźmierczak (84)

Wyjściowy skład: Walczak, Góra, Ogrodniczak, Kaźmierczak, Jędrzejewski Mikołaj, Jastrzębski, Kozłowski, Sieraczek, Jędrzejewski Artur, Ponitka, Nasiadek

Anna Gołdyn

zefka1 zefka2 zefka3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl