Strona główna / Okolice / Sołectwo Kobyla Góra / Orkiestra w Kobylej Górze znów zagra!

Orkiestra w Kobylej Górze znów zagra!

10 stycznia 2016 roku, podczas 24. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, sztab kobylogórski po 2 latach wraca do akcji. Zapowiada się szereg atrakcji.

WOŚP pod kierownictwem Wiesława Berskiego grała w Kobylej Górze przez 10 lat. Teraz Berski już jako wójt, aktywuje na nowo sztab.
Impreza zostanie rozpoczęta o godz. 14 występami przedszkolaków, dzieci i młodzieży szkolnej a także podopiecznych DPS. Następnie co silniejsi będą mogli zmagać się w turnieju siłowania na rękę. Wówczas okaże się, który mieszkaniec gminy Kobyla Góra ma największą „parę” w dłoniach. Gwoździem programu będzie występ zespołu ”Top One”. Oczywiście nie zabraknie pokazu sztucznych ogni, czyli owsiakowego „światełka do nieba”. Ponadto wiele innych atrakcji, m.in. trampolina dla dzieci, turniej strzelecki, przejazd samochodem terenowym i pokaz tancerzy ognia.

W ramach 24. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy podczas aukcji będzie istniała niebywała szansa dla kolekcjonerów sportowych na wylicytowanie okazjonalnej koszulki Piłkarskiej Reprezentacji Polski „VIVE LA POLOGNE 2016” opatrzonej 13 autografami wybitnych ludzi związanych z polską piłką i nie tylko.

Ale to nie wszystko. Podczas trwania imprezy w godz. 13 – 16 będzie można oddać krew w budynku szkoły podstawowej. Każdy, kto weźmie udział w tej akcji, będzie brał udział w losowaniu wielu cennych nagród, w tym m.in. tabletów.

Restauracja „Drewniana Chałupa” również włącza się do akcji pomocy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Całkowity zysk ze sprzedaży grochówki i bigosu, dostępnych na rynku podczas imprezy, będzie przeznaczony na rzecz WOŚP. Również klienci, którzy w tym dniu posilą się w restauracji „Drewniana Chałupa” nad zalewem, wspomogą konto Orkiestry.
Oj, będzie się działo!

Fot – zdjęcie archiwalne z 2011 roku przedstawiające ówczesny, kobylogórski sztab WOŚP

Jeden komentarz

  1. Będzie też fotobudka z której dochód rownież zasili konto fundacji WOŚP http://uwagaleciptaszek.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl