Strona główna / Okolice / Sołectwo Kobyla Góra / WOŚP w Kobylej Górze

WOŚP w Kobylej Górze

W ramach 24. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy podczas aukcji w Kobylej Górze istnieje niebywała szansa dla kolekcjonerów na wylicytowanie okazjonalnej koszulki Piłkarskiej Reprezentacji Polski „VIVE LA POLOGNE 2016” opatrzonej 13 autografami wybitnych ludzi związanych z polską piłką i nie tylko.
I tak podpis na koszulce złożyli: Zbigniew Boniek, Michał Listkiewicz, Adam Nawałka, Andrzej Strejlał, Grzegorz Lato , Antoni Piechniczek, Jerzy Engel, Janusz Wójcik oraz Henryk Apostel, Marcin Dorna i Tomasz Hajto a także Dariusz Szpakowski i Wojciech Gąsowski.
Dodatkowo wylicytować będzie można najnowsze wydanie „Encyklopedii Polskiej Piłki Nożnej” opracowanej przez Łukasz Grabowskiego. Znaleźć w niej można informacje o tym co w historii polskiej piłki było jest najistotniejsze. Opisy najważniejszych wydarzeń , największych polskich klubów i najwybitniejszych postaci polskiego futbolu. Oprócz tekstu książka zawiera garść statystyk, które na pewno warto poznać.
Prawdopodobnie właśnie Kobyla Góra w lipcu tego roku gościć będzie 8 reprezentacji Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej biorących udział w Finałowym Turnieju im. Kazimierza Górskiego, który stanowi oficjalne Mistrzostwa Polski U-15. Organizator Turnieju Polski Związek Piłki Nożnej przewiduje rozgrywanie meczów także w Ostrzeszowie i Kępnie.
AM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl