Strona główna / Bez kategorii / Zamieść bezpłatne życzenia walentynkowe!

Zamieść bezpłatne życzenia walentynkowe!

Wielkimi krokami zbliża się święto zakochanych, jak co roku przypadające 14 lutego. W związku z tym gazeta „Nasze Strony Ostrzeszowskie” już po raz drugi zachęca do przekazania uczuć swoim Miłościom. Wystarczy, że prześlecie do redakcji swoje zakochane zdjęcie wraz z życzeniami dla swojej połówki. Możecie także napisać kilka zdań o sobie i o Waszej miłości, na przykład o tym jak się poznaliście, jak długo razem dzielicie życie, jakie są Wasze plany i pragnienia. Czekamy zarówno na fotografie małżeństw, narzeczeństw, jak i związków nieformalnych. Nie ma znaczenia, jak długo jesteście ze sobą. Ważne jest Wasze uczucie, które Czytelnicy i Internauci zobaczą na nadesłanej przez Was fotografii i odkryją w słowach, które napiszecie.

PS. Tych, którzy są nieśmiali i wstydzą się okazać swoje uczucie, redakcja zachęca z kolei do życzeń anonimowych. Osoba, do której skierujecie wyznanie miłosne, z pewnością się domyśli, że jego nadawcą jesteś właśnie Ty.

Swoje zdjęcia i życzenia możecie wysyłać już teraz na adres mailowy redakcja@naszestrony.info.pl. Możecie je również przynosić do redakcji osobiście lub przesyłać w wiadomości prywatnej na portalu społecznościowym Facebook.
Na wszystkie redakcja czeka do piątku – 12 lutego. Zostaną one opublikowane, oczywiście nieodpłatnie!, w numerze z 16 lutego.

Zatem pokażcie, jak kochacie! Zarówno ci odważni, jak i ci skryci!

Życzymy miłej zabawy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl