Strona główna / Sport / KLKS ZEFKA Kobyla Góra / Kaliska klasa okręgowa: Zefka ponownie z kompletem punktów!

Kaliska klasa okręgowa: Zefka ponownie z kompletem punktów!

Przy ciągle zmieniającej się pogodzie piłkarze Zefki z Kobylej Góry rozegrali drugi z rzędu mecz u siebie. Tym razem, nie tak jak ostatnio, bez większych problemów pokonali swojego przeciwnika aż 3:0!

Biało-niebiescy prowadzenie objęli na chwilę przed przerwą, po celnym strzale Kamila Sieraczyka. Taki wynik utrzymał się dokładnie do 70 minuty. Wtedy Kamil Kozłowski z rzutu rożnego wrzucił piłkę w pole karne, którą do bramki skierował Szymon Jędrzejewski. Okazje na zdobycie honorowego trafienia miała też Gorzyczanka, ale z ich zamiarów nic nie wyszło. „2:0 to za mało, na 3:0 by się zdało” – tak krzyczeli zagorzali kibice zgromadzeni na stadionie. Prośby te zostały spełnione i w 82 minucie swoją debiutancką bramkę zdobył Jakub Zmyślony. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie, a trzy punkty znowu zostają w Kobylej Górze. Tak trzymać!

Bramki: Sieraczek Kamil, Jędrzejewski Szymon, Jakub Zmyślony

Skład: Walczak, Góra, Jędrzejewski Szymon, Kaźmierczak, Zmyślony, Sieraczek Andrzej, Jędrzejewski Mikołaj, Kozłowski, Sieraczek Zbigniew, Sieraczek Kamil, Ponitka

W najbliższą niedzielę Zefka uda się na mecz do drużyny z grodu żubra – LKS-u Gołuchów. Tam o zwycięstwo nie będzie już tak łatwo, ponieważ LKS wciąż nie pogodził się z ubiegłorocznym spadkiem z 4 ligi i w każdym spotkaniu zawzięcie walczy o każdy punkt. W ostatniej kolejce zdemolowali Czarnych Dobrzyca aż 9:0!

Początek o godzinie 12.00.

Anna Gołdyn\

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl