Strona główna / Sport / KLKS ZEFKA Kobyla Góra / KALISKA KLASA OKRĘGOWA: Wygrana u siebie i walkower na wyjeździe

KALISKA KLASA OKRĘGOWA: Wygrana u siebie i walkower na wyjeździe

Zefka Kobyla Góra – Barycz Janków Przygodzki 2:0

Pogoń Trębaczów – Zefka Kobyla Góra 3:0 (walkower)

W święto Bożego Ciała drużyny z okręgówki nie odpoczywały. W meczu XXVII kolejki zespół z Kobylej Góry toczył walkę na własnym boisku z Baryczą Janków Przygodzki. Po wielu niewykorzystanych i niecelnych sytuacjach trzy punkty ostatecznie zostają u gospodarzy. Bramkę na wagę zwycięstwa w 19 minucie zdobył Mikołaj Jędrzejewski i na piętnaście minut przed końcem Dawid Ponitka.

Na temat czwartkowego spotkania wypowiedział się trener Zefki Kobyla Góra – Artur Jędrzejewski:

Wiemy, jakiej wagi był ten mecz. Dla nas walczyliśmy o utrzymanie trzeciego miejsca w tabeli a drużyna przeciwna była jeszcze bardziej zdeterminowana, bo walczyła o utrzymanie w kaliskiej klasie okręgowej. Wygraliśmy mecz zasłużenie i mieliśmy dużo sytuacji, których jeszcze nie wykorzystaliśmy, ale strzeliliśmy dwie bramki i wygraliśmy 2:0. Cieszymy się z wyniku.

Drużyna zwycięska wystąpiła w składzie: Walczak, Jędrzejewski Szymon, Kaźmierczak, Zgarda, Zmyślony, Góra, Jędrzejewski Mikołaj, Kozłowski, Sieraczek Kamil (86′ Maksyminko), Sieraczek Zbigniew, Ponitka

W niedzielę (29.05) Zefka miała udać się na mecz wyjazdowy do Trębaczowa. Przez problemy związane z kadrą na to spotkanie, nie odbyło się ono. Pojedynek oczywiście zakończył się walkowerem dla Pogoni. Szkoda utraconych punktów, które zepchnęły Zefkę z podium. Oby na przyszłość taka sytuacja nie miała więcej miejsca.

Anna Gołdyn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl