Strona główna / Sport / KLKS ZEFKA Kobyla Góra / Wygrana ze Skarszewem dająca powrót do czołówki!

Wygrana ze Skarszewem dająca powrót do czołówki!

Kaliska klasa okręgowa: Zefka Kobyla Góra – Victoria Skarszew 4:2

Na tydzień przed końcem rozgrywek, Zefka podejmowała na własnym boisku środkową drużynę z tabeli – Victorię Skarszew. Jak na ostatni mecz przed własną publicznością biało-niebiescy zaprezentowali się bardzo dobrze i skutecznie zrehabilitowali się za ostatni oddany walkower. Już w pierwszej połowie kibice cieszyli się z trzech zdobytych bramek, które padły w 24, 32 i 44 minucie. Na listę strzelców kolejno wpisali się: Szymon Jędrzejewski, Dawid Ponitka i Mikołaj Jędrzejewski. Po wyjściu z szatni rozmiary wygranej nieco się zmniejszyły. Łukasz Walczak został dwukrotnie pokonany w 53 i 61 minucie spotkania. Zefka przeważała już tylko jedną bramką a na dodatek Ponitka nie wykorzystał rzutu karnego, który sędzia podyktował w 78 minucie. Taką samą sytuację na kilka chwil przed doliczonym czasem gry, tym razem pewnie wykonał Zbigniew Sieraczek, który umieścił futbolówkę w samym okienku.

Zefka przy dobrym układzie wyników może zakończyć sezon na podium. Warunkiem jest oczywiście komplet punktów za tydzień z Pleszewem lub ewentualne porażki niżej notowanych drużyn.

Bramki: Jędrzejewski Szymon, Ponitka, Jędrzejewski Mikołaj, Sieraczek Zbigniew (karny)

Skład: Walczak, Zgarda, Góra, Kaźmierczak, Jędrzejewski Szymon, Jędrzejewski Mikołaj, Kozłowski (88’ Woźny),Sieraczek Kamil (88’ Maksyminko), Zmyślony, Ponitka, Sieraczek Zbigniew

Anna Gołdyn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl