Strona główna / Okolice / Sołectwo Kobyla Góra / Mąkoszyce zwyciężyły w konkursie!

Mąkoszyce zwyciężyły w konkursie!

W czwartek – 21 lipca redakcja „Naszych Stron Ostrzeszowskich” zaprosiła przedstawicielki organizacji, które zwyciężyły w konkursie „Rozdajemy pieniądze”. Na panie czekały czerwone koperty, a w nich gotówka.

Przypomnijmy, że nagroda główna w wysokości 1,5 tys. zł trafiła do Koła Gospodyń Wiejskich w Mąkoszycach. Koło to było bezkonkurencyjne. Zebrało 260 kuponów, a w zbieranie to zaangażowały się nie tylko jego członkinie, ale również ich rodziny i znajomi. Nagrodę odbierały przewodnicząca Gabriela Duryń oraz Róża Kempa. Gotówka przyda się na wakacyjny wyjazd. Jak poinformowały nas przedstawicielki Koła, kwotą tą zostanie dofinansowany wypad nad morze – do Mrzeżyna, który odbędzie się w dniach od 2 do 4 września tego roku. Na wycieczkę pojedzie 40 osób. Czekamy na zdjęcia i relację, życząc już teraz udanego wypoczynku.

Druga nagroda – wynosząca 500 zł – powędrowała na ręce przedstawicielek Stowarzyszenia „Z inicjatywą”, także z Mąkoszyc. Tę odbierała prezes Ilona Brej w towarzystwie Agaty Sznajder. Pieniądze zostaną przeznaczone na działalność statutową stowarzyszenia, głównie na doposażenie parku.

300 zł to suma, którą nagradzano miejsce trzecie. To wywalczyły panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Kochłowach-Turze. Jak powiedziały nam przewodnicząca Teresa Biczysko oraz skarbnik Jolanta Pasoń, za pieniądze te zostanie doposażona kuchnia w sali wiejskiej.

Wszystkie panie zgodnie potwierdzały, że idea konkursu była strzałem w dziesiątkę. – Świetny pomysł, oby tak dalej – wyrażały swoje uznanie.

Jeden komentarz

  1. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim którzy wsparli nasze Koło w zbieraniu kuponów i REDAKCJI za taki konkurs [[[ zachęcamy do kupowania NASZYCH STRON OSTRZESZOWSKICH ]]]KOŁO GOSPODYŃ MĄKOSZYCE[[[[[

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl