Strona główna / Okolice / Sołectwo Kobyla Góra / Kolejna osoba zatrzymana
PHOTO ARTUR BARBAROWSKI / SE / EAST NEWS KRAKOW POLICJA RAZEM Z SLUZBA CELNA DOKONALA NALOTU NA GIELDE ELEKTRONICZNA NA ULICY BALICKIEJ W KRAKOWIE W CIAGU 2 DNI ZATRZYMANO 7 OSOB I ZABEZPIECZONO PONAD 20 TYSIECY PLYT O WARTOSCI RYNKOWEJ NIE MNIEJ NIZ 2 MILIONY ZLOTYCH N/Z 21 / 10 / 2007 POLICJA CELNICY GIELDA RTV PLYTY FILMY PRZESTEPSTWO PIRACTWO PIRAT PIRACI OPROGRAMOWANIE wszystkie zdjecia na http://agencja.se.com.pl

Kolejna osoba zatrzymana

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie zatrzymali do dyspozycji Prokuratora Rejonowego mężczyznę, którzy na terenie gminy Kobyla Góra posiadał narkotyki w postaci marihuany. Śledczy nie wykluczają kolejnych zatrzymań osób podejrzanych w tej sprawie.

Ostrzeszowscy kryminalni od kwietnia 2016 roku prowadzą dochodzenie w sprawie posiadania i zażywania narkotyków na terenie gminy Kobyla Góry. Jak dotąd śledczy zatrzymali już blisko 30 osób, którym przedstawili zarzuty posiadania i zażywania środków odurzających.

Kolejne zatrzymanie miało miejsce w minioną niedzielę (06.11.2016r.). Ostrzeszowscy kryminalni zatrzymali 25-letniego mieszkańca powiatu kępińskiego podejrzanego o posiadanie narkotyków. Ponadto w chwili zatrzymano śledczy przy sprawcy ujawnili kolejne ilości niedozwolonych substancji. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie do dyspozycji Prokuratora Rejonowego.

Policjanci prowadzą dalsze czynności w tej sprawie, niewykluczone są również kolejne zatrzymania osób podejrzewanych o posiadanie oraz zażywanie narkotyków.

źródło: KPP Ostrzeszów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl