Strona główna / Sport / Kickboxing / Kick-Boxing Club Poprawa. Rok 2016 dobiegł końca

Kick-Boxing Club Poprawa. Rok 2016 dobiegł końca

Ci, co śledzą nasze poczynania, wiedzą doskonale, co u nas słychać, lecz czas na krótkie, ale treściwe podsumowanie.

Kolejny rok rywalizujemy w rozgrywkach sportowych różnego szczebla Polskiego Związku Kickboxingu, w tym najsilniejszej światowej federacji WAKO i Polskiego Związku Bokserskiego. Ile wypracujemy na treningach, tyle dostajemy w postaci wyniku sportowego. Nie jest on najważniejszą częścią sportu, ale przecież każdy liczy na zwycięstwa, które są odzwierciedleniem naszej pracy w klubie.

Kilku zawodników zadebiutowało, kilku kolejny sezon walczyło zaciekle o zwycięstwa, dokładając fighterskie doświadczenia. Kilku sportowo odpoczywało, ale czekamy na nich w następnym sezonie. Gratulacje dla wszystkich, którzy dokładają swoją cegiełkę do tego, abyśmy spełniali swoje cele.

Najważniejsze wyniki podopiecznych trenerów – Radosława i Jerzego Radomskich w 2016 roku:

1 brązowy medal Mistrzostw Świata juniorów full-contact, 5. miejsce Mistrzostwa Świata juniorów full-contact,

2 Puchary Europy juniorów full-contact,

3 tytuły Mistrza Polski,

5 tytułów wicemistrza Polski,

7 brązowych medali Mistrzostw Polski (w różnych kategoriach wiekowych i formułach).

Kilka zwycięstw na zawodowych ringach.

Wśród tych medali reprezentantów KBC Poprawa najwięcej blasku dają osiągnięcia Weroniki Szymczak, która zdobyła brązowy medal Mistrzostw Świata juniorek, wygrała Puchar Europy, a wcześniej nie miała sobie równych w ringu podczas Mistrzostw Polski.

Anna Szymańska zasługuje również na ogromne pochwały. Niepokonana w Polsce w tym roku zdobyła Puchar Europy, dwa tytuły Mistrzyni Polski w dwóch formułach, a także dzielnie walczyła w wyższej kategorii wagowej podczas Mistrzostw Świata juniorek.

Olga Michalska zadebiutowała w tym roku w najsilniejszym gronie seniorek zdobywając Wicemistrzostwo Polski, co doskonale rokuje na przyszłoroczne osiągnięcia.

Grono naszych medalistów uzupełniają bracia Szadkowscy, Jagoda Mandziejewska, czy reprezentant Polski w Rugby Sebastian Gruszczyński, który z powodzeniem startował w boksie i kickboxingu w barwach naszego klubu.

Cenne zwycięstwa na zawodowych ringach odnieśli: Radosław Radomski, pokazując doskonały kunszt techniczny i pozostając niepokonanym na zawodowym ringu oraz Tomasz Przybylski, który udanie debiutował w profesjonalnej formule.

Mniej aktywni na ringach byli: Norbert Olek i Szymon Dwornikowski, którzy zwyciężyli kilka walk w pierwszej połowie sezonu, lecz po porażkach w zawodowych walkach odpoczywali dłuższy czas od startów.

Nasz klub był również po raz kolejny organizatorem Gali Kickboxingu Zawodowego Kick-Boxing Champions II, którą obserwowało ponad 1000 osób na trybunach, a widowisko zebrało świetne recenzje wśród kibiców i ekspertów.

Nowy rok niesie przed nami nowe oczekiwania i z pewnością zrobimy jeszcze kolejny krok do przodu.

Pozdrawiamy,

Jerzy Radomski oraz Radosław Radomski

Kick-Boxing Club Poprawa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl