Strona główna / Bez kategorii / POLICJANCI PROSZĄ ŚWIADKÓW O KONTAKT

POLICJANCI PROSZĄ ŚWIADKÓW O KONTAKT

Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzenia drogowego, do którego doszło w dniu 5 stycznia 2017r. Świadków oraz osoby mogące pomóc w ustaleniu sprawcy wykroczeń proszone są o kontakt osobisty w Komendzie Powiatowej Policji w Ostrzeszowie przy ul. Zamkowej 27, lub telefonicznie pod numerem 62 237-42-33.
Wstępne ustalenia wykazały, że: w dniu 5 stycznia 2017 roku, około godz. 10:30 w Ostrzeszowie, na ul. Powstańców Wlkp., nieustalony dotąd sprawca poruszający się samochodem ciężarowym z naczepą (ciągnik w kolorze czerwonym, naczepa koloru białego) podczas wykonywania manewru cofania, uderzył w budynek firmy MEBLO MARK uszkadzając zadaszenie znajdujące się nad drzewami wejściowymi do budynku.

Świadkowie zdarzenia oraz osoby mogące pomóc w ustaleniu sprawcy tego wykroczenia proszeni są o kontakt osobisty z Komendzie Powiatowej Policji w Ostrzeszowie przy ul. Zamkowej 27, biuro nr 11 lub telefonicznie pod numerem: 62-732-42-33.

źródło: KPP Ostrzeszów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl