Strona główna / Okolice / Sołectwo Bałdowice / Informacja nt. naboru wniosków na wymianę źródła ciepła lub ocieplenie budynków

Informacja nt. naboru wniosków na wymianę źródła ciepła lub ocieplenie budynków

Informacja nt. naboru wniosków na wymianę źródła ciepła lub ocieplenie budynków oraz możliwości skorzystania z bezpłatnej pomocy w zakresie usuwania i unieszkodliwiania wyrobów azbestowych

W związku z ogłoszonym naborem wniosków na wymianę źródła ciepła lub ocieplenie budynków informujemy, że będzie możliwość uzyskania z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska pożyczki z częściowym umorzeniem (program PIECYK umorzenie do 40%, program TERMO umorzenie do 30%). Prosimy o zgłaszanie się wszystkich osób chętnych na skorzystanie z oferty. W przypadku dużego zainteresowania, Wójt Gminy zorganizuje spotkanie informacyjne z przedstawicielami Funduszu, w celu omówienia szczegółowych zasad udzielania pożyczek.

Jednocześnie przypominamy, że na terenie Gminy Kobyla Góra nadal zlokalizowane są znaczne ilości wyrobów zawierających azbest. W celu realizacji obowiązków wynikających z Programu Oczyszczania Kraju z Azbestu na lata 2009-2032, zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej pomocy w zakresie usuwania i unieszkodliwiania wyrobów azbestowych.
Wnioski do pobrania dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Kobyla Góra oraz w Urzędzie Gminy w pokoju nr 4.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl