Strona główna / Okolice / Sołectwo Kobyla Góra / Pobiegną O Puchar Kocich Gór

Pobiegną O Puchar Kocich Gór

Już niebawem 34. Ogólnopolskie Biegi Przełajowe ,,O Puchar Kocich Gór”. Organizatorzy zapraszają zawodników oraz publiczność w niedzielę – 2 kwietnia o godz. 10:00 na stadion sportowy w Kobylej Górze.

Przypomnijmy celem imprezy jest popularyzacja biegania jako najprostszej formy aktywnego wypoczynku oraz zdobywanie nowych jej zwolenników, popularyzacja masowej rekreacji ruchowej w środowisku, uwzględniając walory mikroklimatu Kobylej Góry oraz propagowanie aktywnego i zdrowego stylu życia.

Zgłoszenia do biegów Szkół Podstawowych, Gimnazjów, Biegu Głównego przyjmowane będą w Biurze Zawodów w dniu biegów oraz poprzez elektroniczne zapisy dostępne na stronie internetowej https://form.jotformeu.com/70204169318351. Z kolei zgłoszenia do biegów osób niepełnosprawnych w XXVIII Mistrzostwach Osób Niepełnosprawnych, należy kierować na adres: Dom Pomocy Społecznej w Kobylej Górze, ul. T. Sikorskiego 1, 63-507 Kobyla Góra lub pod numerem tel. 62 731 62 18.

Biuro zawodów czynne będzie od godziny 9:00 w budynku sali gimnastycznej na stadionie sportowym w Kobylej Górze. Kierownicy ekip powinni posiadać dowody tożsamości zawodników i karty zdrowia z aktualnymi badaniami lekarskimi lub zgody rodziców bądź opiekunów prawnych na udział w zawodach.

Więcej szczegółów znajdą Państwo na oficjalnej stronie 34. Ogólnopolskich Biegów Przełajowych: https://www.facebook.com/events/1889839881245393/. W mieniu organizatorów już dziś zachęcamy do wzięcia udziału, a o szczegółach już wkrótce.

MaG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl