Strona główna / Okolice / Sołectwo Kobyla Góra / WIMIANA RADIOWOZU W REWIRZE DZIELNICOWYCH W KOBYLE GÓRZE

WIMIANA RADIOWOZU W REWIRZE DZIELNICOWYCH W KOBYLE GÓRZE

Funkcjonariusze Rewiru Dzielnicowych w Kobylej Górze po terenie gminy będą poruszać się nowym radiowozem marki Skoda Yeti. Nowy pojazd decyzją Komendanta Powiatowego Policji w Ostrzeszowie mł.insp. Andrzeja Harasia został przekazany dzielnicowym z uwagi na specyfikę „górzystego” terenu.
Funkcjonariusze z Rewiru Dzielnicowych w Kobylej Górze od stycznia 2015 roku po terenie gminy poruszali się radiowozem oznakowanym marki Kia Ceed. Pojazd służbowy został zakupiony dzięki zaangażowaniu lokalnych samorządów w poprawę bezpieczeństwa mieszkańców gminy Kobyla Góra oraz ze środków własnych Policji.
W czwartek (23.02.2017r.) w obecności Starosty Powiatu Ostrzeszowskiego Lecha Janickiego, przedstawicieli samorządu gminy Kobyla Góra oraz Prezesów Stowarzyszenia Bezpieczny Powiat w Ostrzeszowie Zbyszka Szmaja oraz Zofii Witkowskiej odbyła się oficjalna zamiana radiowozów. Od czwartku dzielnicowi w Kobylej Górze po terenie gminy będą poruszać się nowym oznakowanym radiowozem marki Skoda Yeti. Nowy pojazd, to 123 konny silnik benzynowy o pojemności 1.4, który został zakupiony ze środków własnych Policji. Decyzją Komendanta Powiatowego Policji w Ostrzeszowie mł.insp. Andrzeja Harasia radiowóz oficjalnie został przekazany do Rewiru Dzielnicowych w Kobylej Górze z uwagi na specyfikę terenu.

źródło: KPP Ostrzeszów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl