Strona główna / Okolice / Sołectwo Bierzów / Dzień Kobiet w Bierzowie

Dzień Kobiet w Bierzowie

Spotkanie z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet zorganizowały panie należące do Stowarzyszenia Koła Gospodyń Wiejskich w Bierzowie. Nie zabrakło życzeń i kwiatów.

Wszystkich zgromadzonych w niedzielne popołudnie, 26 lutego przywitała prezes stowarzyszenia Małgorzata Wawrzyniak. Oprócz członkiń koła przybyli również zaproszeni goście w osobach europosła Andrzeja Grzyba, starosty Lecha Janickiego oraz wiceprzewodniczącego rady powiatu Mieczysława Matyszkiewicza. Nie zabrakło również życzeń od wójta gminy Wiesława Berskiego. We wspólnym świętowaniu uczestniczyła także sołtys Bierzowa Ewa Skrobańska.
Spotkanie było doskonałą okazją do podsumowania minionego roku i dokonań stowarzyszenia w tym czasie. Do największych należy Święto Chleba, które na stałe wpisało się w kalendarz nie tylko miejscowych, ale i gminnych imprez. Małgorzata Wawrzyniak podziękowała w tym miejscu wszystkim, którzy przyczynili się do jego organizacji zarówno finansowo, jak i fizycznie, poświęcając swój cenny czas. W 2016 roku stowarzyszenie spotkało niezwykłe wyróżnienie, a mianowicie 5. miejsce w konkursie na Najsympatyczniejsze i Najprężniejsze Koło Gospodyń Wiejskich w Wielkopolsce.
– Za całokształt pracy włożonej w stowarzyszenie bardzo dziękuję i życzę wszystkiego najlepszego. Zdrowia, sukcesów w życiu osobistym i zawodowym, oby nasza współpraca układała się jak najlepiej. Zrozumienia, życzliwości, uśmiechu dla ludzi oraz podejmowania z entuzjazmem kolejnych kreatywnych, pełnych wyzwań inicjatyw, by każde działanie przyniosło satysfakcję i wypełniło kolejne piękne karty w historii naszej wsi, a nasza praca zapisała się w pamięci obecnych i przyszłych pokoleń – tego z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet życzyła członkiniom M. Wawrzyniak. Również goście złożyli paniom wiele miłych życzeń, po czym wręczyli słodki podarunek w postaci czekolady i kwiatów. Nie zabrakło oczywiście uroczystego ,,sto lat” i toastu.
W takim dniu kobietom należy się szacunek, odrobina przyjemności i oddechu od codzienności, a tego z pewnością tego popołudnia nie zabrakło, bo paniom dopisywały humory i dobry nastrój przy kawie, cieście i suto zastawionym stole. W tle oczywiście nie zabrakło muzyki, która niejedną nogę pod stołem poderwała do tańca. Spotkanie minęło w miłej i przyjemnej atmosferze.
MaG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl