Strona główna / Okolice / Sołectwo Kobyla Góra / Gminny Dzień Kobiet w Parzynowie

Gminny Dzień Kobiet w Parzynowie

W dniu 5 marca 2017 r. w sali wiejskiej w Parzynowie odbył się Gminy Dzień Kobiet, na który zostały zaproszone przedstawicielki płci pięknej ze wszystkich czternastu sołectw. Organizatorami imprezy byli: Kobylogórski Ośrodek Kultury oraz Sołtys i Rada Sołecka z Parzynowa.

Na początku wszystkie Panie i przybyłych gości przywitał Wójt Gminy p. Wiesław Berski, składając przy tym serdeczne życzenia, jednocześnie podkreślając, jak ważne w życiu mężczyzn są kobiety. Swoje życzenia złożyli także przybyli na uroczystość goście: Starosta Powiatu Ostrzeszowskiego p. Lech Janicki, Poseł do Parlamentu Europejskiego p. Andrzej Grzyb oraz Przewodniczący Rady Gminy p. Andrzej Jakóbczak. Po życzeniach Panowie w składzie: p. Wiesław Berski, p. Lech Janicki, p. Andrzej Jakóbczak, p. Grzegorz Kryjom, ks. Mirosław Jankowski, odśpiewali Paniom Sto lat, po czym każda z Pań została obdarowana tulipanem.

Podczas trwania imprezy, spośród zgomadzonych Pań zostały wybrane trzy, które przeszły metamorfozę. Paniom zostały zmienione fryzury oraz zrobiono profesjonalny makijaż. Wykonaniem przepięknych fryzur zająła się p. Milena Helińska z Profesjonalnego Salonu Fryzjerskiego i p. Martyna Zając, natomiast makijażem zajęła się p. Izabela Rostalska. Na zakończenie wieczoru panie zaprezentowały efekt końcowy, który obecni na sali goście nagrodzili gromkimi brawami.

Podczas trwania imprezy Panie mogły wziąć udział w konkursach, które przyniosły wiele radości. To jednak nie był koniec niespodzianek, które zostały przygotowane specjalnie na ten dzień. Sporą dawkę humoru dostarczył Grzegorz Stasiak – polski aktor i kabareciarz, znany z programu Nauka Jazdy, którego głównymi bohaterami jest dwoje instruktorów nauki jazdy. Instruktorzy wraz ze swoimi kursantami podróżują po śląskich ulicach i usiłują przekazać swoją wiedzę przyszłym kierowcom. To właśnie jego występ wywoływał u Pań mnóstwo śmiechu (czasem nawet do łez).

Prowadzeniem imprezy, zabawianiem gości i czuwaniem nad oprawą muzyczną zajął się p. Sławomir Janelt. Kilka utworów wykonała p. Karolina Pabiszczak, a wraz nią zgormadzone na Sali Panie. Podczas całego wieczoru Panie mogły liczyć na fachową obsługę oraz smaczny poczęstunek.

Wieczór z pewnością można zaliczyć do udanych, świadczyły o tym głośne brawa i śmiechy podczas występów. Wszystkie Panie opuściły salę z uśmiechem na twarzy i z wręczonym tulipanem.

Wójt Gminy składa serdeczne podziękowanie dla Pań z Kobylogórskiego Ośrodka Kultury, p. Małogorzacie Matusiak oraz Radzie Sołeckiej z Parzynowa, za zangażowanie w przygotowanie Gminnego Dnia Kobiet, a także Panu Sławomirowi Janeltowi za prowadzenie imprezy.

źródło: kobyla-gora.pl

Jeden komentarz

  1. Super
    Wszystkim Panią
    Wszystkiego Najlepszego ????????

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl