Strona główna / Bez kategorii / Bal karnawałowy w Mąkoszycach

Bal karnawałowy w Mąkoszycach

Choć karnawał już za nami, to wspomnienia cały czas pozostają. To wspaniały czas nie tylko dla dorosłych, którzy korzystają z licznych wieczorków karnawałowych ale równie ważny czas dla dzieci.

We wtorek – 21 lutego, w Przedszkolu i Żłobku w Mąkoszycach odbył się długo wyczekiwany przez dzieci bal karnawałowy.

Pomysłów na przebrania nie brakowało w tym niezwykłym dniu. Dzieci przybyły w kolorowych strojach przebrane za księżniczki, policjantów, strażaków, różnorakie zwierzątka, piratów, czarownice, motylki oraz inne bajkowe postacie.

Wychowawcy przewidzieli wiele atrakcji tego dnia aby każdy uczestnik balu był zadowolony. Liczne zabawy, konkursy oraz gry przygotował animator z firmy „Foto-Quick”, który prowadził bal. – Wspólna zabawa przysporzyła wiele radości naszym pociechom, a to było głównym celem. Na twarzach małych tancerek i tancerzy malował się uśmiech, który nie znikał, mimo chwilowego zmęczenia. Było bardzo radośnie, kolorowo i zabawnie – podkreśla dyrektor placówki Edyta Szajdak-Kita.

W trakcie trwania balu karnawałowego nie zabrakło oczywiście chwili na odpoczynek przy słodkim poczęstunku i soczku. Niestety wszystko co dobre, szybko się kończy i kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę balową.

MaG

(fot.Edyta Szajdak-Kita)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl