Strona główna / Sport / KLKS ZEFKA Kobyla Góra / Udany okres przygotowawczy Zefki

Udany okres przygotowawczy Zefki

Zefka w swoim trzecim meczu kontrolnym postanowiła powtórzyć wynik z poprzedniego sparingu z Wyszanowem i wygrała 7:1. Tym razem przeciwnikiem była drużyna z Trzcinicy. Mecz rozegrany został nietypowo, bo w środę (01.03) o godzinie 19.30 na sztucznym boisku w Kępnie. Wynik spotkania otworzyliśmy już w czwartej minucie i to właśnie w przeciągu tego fragmentu gry padło dużo bramek. Na drugą połowę wychodziliśmy przy stanie 4:0. Zefka przez całe 90 minut dyktowała warunki na boisku. Mimo braku czterech podstawowych zawodników: braci Ponitków, Ogrodniczaka i Artura Drobczyńskiego, bez najmniejszych problemów poradziliśmy sobie z przeciwnikiem. W pojedynku z LZS-em pięciokrotnie na listę strzelców wpisał się Kamil Sieraczek. Po jednym trafnym strzale dołożyli jeszcze Maciaczyk z Nasiadkiem. Jedyna bramka dla rywali padła po błędzie naszych środkowych obrońców. Mimo tak niekorzystnego wyniku gracze LZS-u stwierdzili, że był to dla nich świetny sprawdzian.

Oby w lidze Zefka wygrywała tak wysoko i pewnie jak teraz!

Skład: Giernalczyk, Woźny, Domagalski, Zmyślony, Góra, Drobczyński, Jędrzejewski Sz., Pinkiewicz, Maciaczyk, Nasiadek, Sieraczek K.

na zmianę wchodzili: Szudy, Adamski, Dolata, Golicki, Sieraczek Z.

W weekend reprezentanci Kobylej Góry nie rozegrali żadnego test-meczu. Według rozpiski na okres przygotowawczy, 11 marca planowane mają starcie z Victorią Laski. Prawdopodobnie będzie to ostatni pojedynek przed rundą wiosenną.

Oficjalnie można już potwierdzić, że Zefka wzbogaciła się o trzech zawodników: Michała Domagalskiego (wypożyczenie), Pawła Drobczyńskiego (wypożyczenie), Piotra Nasiadka. Oprócz Łukasza Kaźmierczaka drużynę opuścił także Mikołaj Jędrzejewski.

Anna Gołdyn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl