Strona główna / Bez kategorii / Prowadzili po alkoholu

Prowadzili po alkoholu

W miniony czwartek – 9 marca, ostrzeszowscy policjanci prowadzili wzmożone działania mające na celu ujawnienie nietrzeźwych osób, które poruszają się pojazdami. W wyniku przeprowadzonej kontroli, ujawniono 4 osoby po alkoholu.

Począwszy od wczesnych godzin rannych, w ciągu całego dnia funkcjonariusze przebadali 630 kierujących, ujawniając 4 kierujące po alkoholu.

Mundurowi niestety nie musieli długo czekać, bo już po godz. 8:00 rano na ul. Grabowskiej w Ostrzeszowie zatrzymali 40-letniego mieszkańca miasta, który kierował motorowerem.

Kolejnego 40-latka, który tym razem poruszał się samochodem, kilka minut później mundurowi zatrzymali na ul. Powstańców Wlkp. Tym razem mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy.

Rowerzystę w Szklarce Przygodzickiej zatrzymano po godz. 11:00. Po badaniu stanu trzeźwości okazało się, że ma ponad promil w wydychanym powietrzu.

Blisko dwa promile miał kierujący samochodem, 42-letni mieszkaniec powiatu kępińskiego, którego po godz. 14:00, policjanci zatrzymali do kontroli tego samego dnia w Parzynowie.

Wobec mężczyzn prowadzone są dalsze czynności. Za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.

Jak informują policjanci, kierowanie pojazdem po alkoholu, to niestety w dalszym ciągu przyczyna wielu tragicznych zdarzeń drogowych. Mundurowi chcąc ograniczyć takie sytuacje będą częściej prowadzić wzmożone działania, mające na celu ujawnienie nietrzeźwych kierowców.

MaG

(na podstawie: KPP Ostrzeszów)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl