Strona główna / Okolice / Sołectwo Bałdowice / Porusz swoją okolicę i wygraj siłownię zewnętrzną dla swojego regionu

Porusz swoją okolicę i wygraj siłownię zewnętrzną dla swojego regionu

W ramach akcji „Nestlé Porusza Polskę”, 4FRAME Spółka z o.o. sp. k., organizuje konkurs dla gmin, w którym do wygrania są siłownie zewnętrzne.

Jednostki administracyjne zgłaszają lokalizacje, w których powstaną siłownie. Następnie, odbędzie się głosowanie internetowe, w którym udział wezmą wszystkie poprawnie dokonane zgłoszenia. Wygrają te lokalizacje, które uzyskają największą liczbę głosów – z każdego z 16 województw wygrywa jedna lokalizacja, w której powstanie siłownia zewnętrzna. Przypomnijmy, że gmina Kobyla Góra w takim właśnie głosowaniu internetowym zwyciężyła w walce o Podwórko Nivea.

„Nestlé Porusza Polskę – Porusz swoją okolicę 2017” organizowany jest w terminie 16.01.2017 r. – 30.11.2017. Nagrodą dla gminy w konkursie jest zewnętrzna siłownia o wartości 16,759 zł. Zasady konkursu i warunki, które powinna spełnić jednostka samorządu terytorialnego, określone zostały w regulaminie.

Sołectwa lub szkoły chętne do wzięcia udziału w konkursie proszone są o taką informację w terminie do dnia 15 marca bieżącego roku. Więcej informacji dostępne jest w Urzędzie Gminy Kobyla Góra, pod nr tel: 62 737 81 18 u pani Agnieszki Brzęczek.

Red.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl