Strona główna / Powiat / Drzwi otwarte w szkołach

Drzwi otwarte w szkołach

W imieniu dyrekcji, gron pedagogicznych oraz społeczności wszystkich szkół ponadgimnazjalnych w powiecie ostrzeszowskim, serdecznie zapraszamy przyszłych absolwentów gimnazjów do odwiedzenia szkół ponadgimnazjalnych/ponadpodstawowych.

Okazja do odwiedzenia swojej przyszłej szkoły już w najbliższy piątek, 17 marca. Placówki będą czekały na uczniów w godzinach 8.30 – 14.00. Jak co roku z pewnością atrakcji promujących ostrzeszowskie placówki, nie zabraknie.

Zachęcamy w imieniu szkół do zapoznania się z ofertą kształcenia w I Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie, Zespole Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich oraz Zespole Szkół nr 2 im. Przyjaźni Polsko-Norweskiej. Więcej informacji o proponowanych kierunkach nauki znajdziecie państwo na oficjalnych stronach szkół.

Drzwi otwarte, to doskonała okazja do rozmowy z obecnymi uczniami szkół oraz gronem pedagogicznym, poznania warunków lokalowych i wyposażenia pracowni, zasad rekrutacji w każdej z nich oraz szkolnej atmosfery.

Organizatorzy proszą, aby wizyty grupowe młodzieży w szkołach uzgodnić telefonicznie w sekretariatach poszczególnych placówek.

MaG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl