Strona główna / Sport / KLKS ZEFKA Kobyla Góra / Hat-trick Ponitki. Zefka po raz kolejny zwycięża

Hat-trick Ponitki. Zefka po raz kolejny zwycięża

Kaliska liga okręgowa: Zefka Kobyla Góra – Szczyt Szczytniki 5:0 (1:0)

Nie ma mocnych na seniorów z Zefki, którzy po raz kolejny zmiażdżyli do zera swojego przeciwnika. Drugi raz z rzędu mecz miał miejsce na boisku w Kobylej Górze, gdzie tym razem przyjechał zespół Szczytu Szczytniki. Gospodarze po raz pierwszy drogę do bramki odnaleźli w 25 minucie, a dokładniej udało się to Zbyszkowi Sieraczkowi. Kolejne celne uderzenia oglądaliśmy dopiero po przerwie. Dawid Ponitka złapał wiatr w żagle i trzykrotnie skutecznie zaskoczył rywali. Za sprawą tego zawodnika w 56,61 i 80 minucie pojawiły się uśmiechy na twarzach obecnych kibiców oznaczające pewną wygraną. Na dwie minuty przed końcem „kropkę nad i” postawił Mikołaj Pinkiewicz, który ustalił wynik spotkania na 5:0. Zefka zalicza piąte z rzędu zwycięstwo. Brawo drużyna!

Wyjściowy skład: Komar, Góra, Jędrzejewski, Woźny, Ogrodniczak, Maciaczyk, Sieraczek Z., Ponitka F., Zmyślony, Sieraczek K., Ponitka D.