Strona główna / Okolice / Sołectwo Bałdowice / Zagłosuj na księży: Derezińskiego, Szymkowiaka lub Jankowskiego i wygraj nagrody!

Zagłosuj na księży: Derezińskiego, Szymkowiaka lub Jankowskiego i wygraj nagrody!

Z okazji 4. urodzin gazety “Nasze Strony Ostrzeszowskie” redakcja przygotowała dla Państwa kolejną odsłonę plebiscytu na “Najsympatyczniejszego Proboszcza”. O tym, kto zostanie zwycięzcą, zdecydujecie Wy. Dla głosujących przewidziano ponad 111 nagród o łącznej wartości ponad 8 tys. zł!!!

W Plebiscycie możecie Państwo głosować także na Proboszczów z naszej gminy:

  • Księdza Tomasza Derezińskiego z parafii pw. św. Jadwigi Śląskiej w Kobylej Górze  (wysyłając sms na nr 71160, w treści wpisując: KS.8)
  • Księdza Tomasza Szymkowiaka z parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa i Wszystkich Świętych w Mąkoszycach (wysyłając sms na nr 71160, w treści wpisując: KS.13)
  • Księdza Mirosława Jankowskiego z parafii pw. św. Mikołaja w Parzynowie ( wysyłając sms na nr 71160, w treści wpisując: KS.20)

„Najsympatyczniejszy Proboszcz” otrzyma bukiet kwiatów i darowiznę w wysokości 200 zł na wystrój ołtarza na Boże Ciało, które w tym roku przypada w czwartek, 15 czerwca. Ze zwycięzcą przeprowadzony zostanie również wywiad, z uwzględnieniem historii parafii, w której sprawuje posługę kapłańską.

Co tydzień w gazecie będą także publikowane cząstkowe wyniki plebiscytu, tym samym będziemy mogli dowiedzieć się, na której pozycji aktualnie znajdują się nasi gminni faworyci.

Zakończenie plebiscytu nastąpi 1 czerwca o godz. 23:59

-MaM-

Poniżej listy nagród:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl