Strona główna / Okolice / Sołectwo Bałdowice / Głosuj na Mąkoszyce!

Głosuj na Mąkoszyce!

Mamy prawdziwą przyjemność poinformować, iż zgłoszona lokalizacja w Mąkoszycach została zakwalifikowana do etapu głosowania w konkursie Nestle, który rozpoczyna się już dzisiaj – 10 maja i będzie trwał do końca czerwca!

Szczęściu trzeba pomóc…
Jak na pewno wiecie, Nestlé wybuduje siłownie w tych lokalizacjach, które zdobędą najwięcej głosów. Dlatego warto zmobilizować się i codziennie odwiedzać stronę nestleporusza.pl i głosować na siłownię, która może powstać w Mąkoszycach.

Jest o co walczyć!
Poniżej przedstawiamy regulamin konkursu oraz link do głosowania.
Regulamin głosowania → Czytaj TUTAJ
Link do głosowania → Czytaj TUTAJ

Wejdź i zagłosuj na lokalizację w Mąkoszycach

Gdzie miałaby powstać siłownia? – Mąkoszyce, działka nr 789

Miejsce wyznaczone pod siłownię zewnętrzną znajduje się na działce nr 789 przeznaczonej na tereny rekreacyjno wypoczynkowe. W bezpośrednim sąsiedztwie leży boisko piłkarskie oraz nowo wybudowana scena, na ścianach której opisana jest historia Mąkoszyc. Na działce nr 789 organizowane są liczne imprezy okolicznościowe, sportowe oraz zawody strażackie. Lokalizacja znajduje się w centrum Mąkoszyc, co pozwoli na równy dostęp dla wszystkich Mieszkańców wsi. Dodatkowo siłownia w okresie letnim będzie urozmaicała zajęcia sportowe dla dzieci z pobliskiej szkoły podstawowej, które w ramach lekcji wychowania fizycznego ćwiczą i grają na boisku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl