Strona główna / Okolice / Sołectwo Marcinki / Marcinki: Miał ponad trzy promile
1

Marcinki: Miał ponad trzy promile

Wczoraj nad ranem (godz. 4:00) w Marcinkach 37-letni mieszkaniec pow. kępińskiego stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w opłotowanie posesji.

Policjanci ustalili, mężczyzna kierujący samochodem osobowym marki ford, nie dostosował prędkości jazdy do panujących warunków na drodze, przez co stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w opłotowanie prywatnej posesji. Jak się okazało 37-latek prowadził pojazd pod wpływem alkoholu, przeprowadzone wobec niego badanie wykazało ponad 3 promile. Ponadto 37-latek prowadził pojazd nie posiadając do tego w ogóle uprawnień.

W wyniku zdarzenia mężczyzna doznał obrażeń ciała i załoga pogotowia ratunkowego przewiozła go do szpitala, gdzie pozostał na obserwacji.

Policjanci prowadzą dalsze czynności w tej sprawie.

fot. KPP Ostrzeszów

Dodaj komentarz

...bądź dodaj komentarz używając swojego adresu e-mail. Komentarze spoza Facebooka, są jednak moderowane i zanim ukażą się na stronie może minąć kilka godzin - jeśli chcesz aby Twoja wypowiedź pojawiła się natychmiastowo, zaloguj się za pomocą Facebooka klikając przycisk powyżej.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl