Strona główna / Okolice / Sołectwo Zmyślona Ligocka / Zmyślona Ligocka: Miał przy sobie amfetaminę
policja kogut

Zmyślona Ligocka: Miał przy sobie amfetaminę

W minioną sobotę (17 czerwca) kobylagórscy policjanci, po godzinie 22:30 patrolując parking leśny w Zmyślonej Ligockiej zauważyli mężczyznę, siedzącego samotnie w samochodzie marki opel corsa.

Mężczyzna na widok policjantów zaczął zachowywać się bardzo nerwowo, co wzbudziło podejrzenia u stróżów prawa. Wylegitymowany 26-letni mieszkaniec pow. oleśnickiego nie umiał odpowiedzieć policjantom na pytania,  co robi w tym miejscu. Podejrzane było również to, że próbował ukryć coś pod wycieraczkę w samochodzie. Stróże prawa podejrzewając 26-latka o posiadanie przy sobie narkotyków przeprowadzili wobec niego kontrolę. Jak się okazało w pojeździe, w portfelu mężczyzny mundurowi znaleźli amfetaminę.

 

Podejrzany został zatrzymany w policyjnym areszcie do dyspozycji prokuratora rejonowego w Ostrzeszowie. Na drugi dzień 26-latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. To przestępstwo zagrożone jest karą do 3 lat więzienia.

3 komentarze

Dodaj komentarz

...bądź dodaj komentarz używając swojego adresu e-mail. Komentarze spoza Facebooka, są jednak moderowane i zanim ukażą się na stronie może minąć kilka godzin - jeśli chcesz aby Twoja wypowiedź pojawiła się natychmiastowo, zaloguj się za pomocą Facebooka klikając przycisk powyżej.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl