Strona główna / Okolice / Sołectwo Mostki / W Mostkach świętowano Dzień Dziecka

W Mostkach świętowano Dzień Dziecka

Czerwiec to czas, kiedy odbywa się szereg festynów i spotkań organizowanych z okazji Dnia Dziecka. Nie inaczej było w Mostkach w gm. Kobyla Góra, gdzie również nie zapomniano o najmłodszych.

W niedzielę, 11 czerwca sołtys Kazimierz Hoja zaprosił dzieci wraz z rodzicami na wspólne świętowanie Dnia Dziecka. Spotkanie odbyło się w tamtejszej świetlicy wiejskiej, w której corocznie organizowane są imprezy nie tylko z tej okazji.
Na dzieci czekały zastawione słodkościami, domowym ciastem i napojami stoły, co zazwyczaj cieszy każdą małą buzię. Na podwórku przy placu zabaw nie mogło zabraknąć tradycyjnych festynowych atrakcji, jak grill i pieczenie kiełbasek. Dzieci chętnie biegały po ogrodzonym terenie bawiąc się doskonale.
Tego rodzaju spotkania to doskonała okazja do oderwania się od codzienności, pogawędzenia z sąsiadami i spędzenia wspólnie czasu. Dla organizatorów nie ma lepszego podziękowania jak roześmiane buzie dzieci i zadowolenie ich opiekunów. Na zakończenie każde dziecko otrzymało słodki upominek.

MaG

2 komentarze

  1. Mala wioska,malo dzieci,ale. Brawo :-*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl