Strona główna / Okolice / Sołectwo Mostki / W Mostkach świętowano Dzień Dziecka
DSC_0191

W Mostkach świętowano Dzień Dziecka

Czerwiec to czas, kiedy odbywa się szereg festynów i spotkań organizowanych z okazji Dnia Dziecka. Nie inaczej było w Mostkach w gm. Kobyla Góra, gdzie również nie zapomniano o najmłodszych.

W niedzielę, 11 czerwca sołtys Kazimierz Hoja zaprosił dzieci wraz z rodzicami na wspólne świętowanie Dnia Dziecka. Spotkanie odbyło się w tamtejszej świetlicy wiejskiej, w której corocznie organizowane są imprezy nie tylko z tej okazji.
Na dzieci czekały zastawione słodkościami, domowym ciastem i napojami stoły, co zazwyczaj cieszy każdą małą buzię. Na podwórku przy placu zabaw nie mogło zabraknąć tradycyjnych festynowych atrakcji, jak grill i pieczenie kiełbasek. Dzieci chętnie biegały po ogrodzonym terenie bawiąc się doskonale.
Tego rodzaju spotkania to doskonała okazja do oderwania się od codzienności, pogawędzenia z sąsiadami i spędzenia wspólnie czasu. Dla organizatorów nie ma lepszego podziękowania jak roześmiane buzie dzieci i zadowolenie ich opiekunów. Na zakończenie każde dziecko otrzymało słodki upominek.

MaG

2 komentarze

Dodaj komentarz

...bądź dodaj komentarz używając swojego adresu e-mail. Komentarze spoza Facebooka, są jednak moderowane i zanim ukażą się na stronie może minąć kilka godzin - jeśli chcesz aby Twoja wypowiedź pojawiła się natychmiastowo, zaloguj się za pomocą Facebooka klikając przycisk powyżej.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl