Na remis z LKS-em

Sparing nr 2: Zefka Kobyla Góra – LKS Czarnylas 2:2 (1:1)

W drugim sparingu rozgrywanym na boisku w Kobylej Górze, miejscowa Zefka zremisowała z LKS-em Czarnylas 2:2. Na listę strzelców gospodarzy wpisał się Fabian Ponitka, a także nowy testowany zawodnik Kacper Mądry. W składzie podopiecznych Macieja Szeligi zabrakło podstawowych graczy, m.in. Dawida Ponitki, Szymona Jędrzejewskiego, Łukasza Woźnego, Karola Ogrodniczaka. Bardzo ciekawą kwestią jest sprawa bramkarza. Póki co w sparingach między słupkami Zefka testowała młodych golkiperów. Krążą informacje, że gdy Łukasz Komar wyleczy kontuzję, której nabawił się podczas ostatniego ligowego meczu, powróci do treningów. Na ćwiczeniach w tygodniu ponoć pojawił się także Łukasz Walczak. Gdyby te informacje okazały się prawdą, to z pewnością będziemy świadkami zaciętej walki na tym stanowisku. Jeśli chodzi o to, kto opuścił zespół w trakcie przerwy letniej możemy powiedzieć, że do tych osób jak na razie zalicza się tylko Zbyszek Sieraczek.

Mimo pauzy, w następny weekend kobylogórzanie rozegrają jeszcze jeden sparing. Przeciwnikiem najprawdopodobniej ma być drużyna z Oleśnicy.

Skład: zawodnik testowany, Kaźmierczak, Góra, Domagalski, zawodnik testowany, Zmyślony, Ponitka F., zawodnik testowany, Sieraczek K., Maciaczyk, zawodnik testowany.

Anna Gołdyn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl