Strona główna / Sport / KLKS ZEFKA Kobyla Góra / Zefka na obozie w Hiszpanii
20930468_1604248116313422_1735306453_o

Zefka na obozie w Hiszpanii

Sezon wakacyjny wciąż trwa, a co za tym idzie – organizowanych jest dużo obozów, m.in. sportowych, z udziałem młodych piłkarzy. Młodziki z Zefki na odpoczynek, a zarazem i przygotowania do nowego sezonu, wybrali jedno z najpiękniejszych miejsc na świecie – Lloret de Mar, położone w malowniczej i gorącej Hiszpanii. Na obóz sponsorowany przez firmę „Poprawa” wyjechało szesnastu zawodników, a wraz z nimi trenerzy: Dawid Galiński, Szymon Jędrzejewski, Łukasz Woźny.

Młodziki bawią się świetnie, ale i oczywiście ostro trenują przed zbliżającym się sezonem, który rusza już 9 września. Ćwiczenia odbywają się dwa razy dziennie (godz. 9.00, 17.00). W ciągu tygodniowego obozu rozegrane zostaną dwa mecze kontrolne. Jeden z nich piłkarze mają już za sobą. Grupa z Kobylej Góry pokonała Campus Lloret de Mar aż 7:3! Bramki na swoje konto wpisali: Kozłowski(3), Konzok, Daszczyk, Kapała oraz jedna samobójcza.

Obozowicze do domu powrócą 20 sierpnia. Uśmiechnięci, opaleni na pewno przywiozą ze sobą wiele wspomnień i pięknych wrażeń. Po tak udanych wakacjach na pewno możemy spodziewać się samych wygranych w rundzie jesiennej. Życzymy udanego pobytu i liczymy na szeroką relację po powrocie.

Anna Gołdyn

Dodaj komentarz

...bądź dodaj komentarz używając swojego adresu e-mail. Komentarze spoza Facebooka, są jednak moderowane i zanim ukażą się na stronie może minąć kilka godzin - jeśli chcesz aby Twoja wypowiedź pojawiła się natychmiastowo, zaloguj się za pomocą Facebooka klikając przycisk powyżej.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl