Strona główna / Bez kategorii / Kobyla Góra: Okradała pracodawczynię

Kobyla Góra: Okradała pracodawczynię

Ostrzeszowscy policjanci zatrzymali 28-letnią mieszkankę gm. Kobyla Góra, która okradała swoją pracodawczynię. Podejrzana niemalże codziennie wynosiła za sklepu różnego rodzaju artykuły spożywcze i przemysłowe. Wartość skradzionego mienia została wyceniona na kwotę co najmniej 2500 zł.

28 sierpnia policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie zatrzymali do dyspozycji Prokuratora Rejonowego w Ostrzeszowie 28-letnią mieszkankę gminy Kobyla Góra, która od 1 sierpnia br. okradała swoją pracodawczynię.
Podejrzana będąc zatrudniona w jednym ze sklepów spożywczo-przemysłowych na terenie gminy Kobyla Góra, jako sprzedawca wykorzystywała nieuwagę pracodawcy i niemalże codziennie wynosiła ze sklepu różnego rodzaju artykuły spożywcze i przemysłowe. Właścicielka sklepu powstałe straty wyceniła na kwotę co najmniej 2500 zł – mówi podkom. Ewa Jakubowska, rzecznik prasowy ostrzeszowskiej komendy policji.
Ostrzeszowscy śledczy przedstawili już 28-latce zarzut kradzieży cudzego mienia, podejrzana przyznała się do zarzucanych jej czynów. Policjanci prowadzą dalsze czynności w tej sprawie. RED

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl