Strona główna / Bez kategorii / Potrącenie w Kobylej Górze
policja kogut

Potrącenie w Kobylej Górze

W minioną sobotę, 1 września tuż przed północą, dyżurny policji otrzymał zgłoszenie o potrąceniu w Kobylej Górze. Funkcjonariusze na miejscu ustalili, że do zdarzenia przyczynił się pieszy.

Mężczyzna (mieszkaniec woj. dolnośląskiego), idąc prawidłową stroną jezdni, widząc nadjeżdżającego z przeciwka opla vectrę, nie ustąpił prawidłowego przejazdu, przez co auto zahaczyło go lusterkiem w rękę. Mężczyzna z obrażeniami prawej ręki został przewieziony do szpitala. Samochodem kierował mieszkaniec gminy Grabów nad Prosną, który był trzeźwy.

Pieszy za brak ustąpienia miejsca nadjeżdżającemu pojazdowi został ukarany mandatem karnym. Ponadto stróże prawa ukarali karą grzywny kobietę, która szła obok mężczyzny bez wymaganych elementów odblaskowych.

 

Dodaj komentarz

...bądź dodaj komentarz używając swojego adresu e-mail. Komentarze spoza Facebooka, są jednak moderowane i zanim ukażą się na stronie może minąć kilka godzin - jeśli chcesz aby Twoja wypowiedź pojawiła się natychmiastowo, zaloguj się za pomocą Facebooka klikając przycisk powyżej.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl