Strona główna / Bez kategorii / Marcinki: Strażacy walczyli z ogniem
marcinki2

Marcinki: Strażacy walczyli z ogniem

Strażacy w ubiegłym tygodniu dwukrotnie interweniowali w jednym z domów w Marcinkach, gdzie doszło do pożaru sadzy w kominie. Najpierw udali się tam 2 września, po godz. 21. Przy użyciu podnośnika ugasili pożar w kominie i wygasili piec. Na tym jednak nie koniec.

Następnego dnia o 6 rano musieli ponownie pojechać w to samo miejsce. Wówczas zaczęła się palić boazeria w kuchni, w miejscu gdzie do komina wchodziła rura od pieca. – Właściciel, pomimo zakazu, postanowił rozpalić w piecu – informuje st. kpt. Tomasz Jabłoński z PSP w Ostrzeszowie. Strażacy znów podali prąd wody, ugasili ogień, dodatkowo odsunęli piec. Na tym działania zakończono.

W zdarzeniu na szczęście nie było osób poszkodowanych. E. P.

fot. Kobyla Góra Movie/FB

Dodaj komentarz

...bądź dodaj komentarz używając swojego adresu e-mail. Komentarze spoza Facebooka, są jednak moderowane i zanim ukażą się na stronie może minąć kilka godzin - jeśli chcesz aby Twoja wypowiedź pojawiła się natychmiastowo, zaloguj się za pomocą Facebooka klikając przycisk powyżej.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl