Strona główna / Bez kategorii / Pewne zwycięstwo Zefki

Pewne zwycięstwo Zefki

W piątej kolejce spotkań Kaliskiej Klasy Okręgowej ZINA, ZEFKA Kobyla Górami podejmowała POGOŃ Trębaczów. W pierwszej połowie spotkania żadnej z drużyn nie udało się zdobyć bramki. Natomiast w drugiej, podopieczni Macieja Szeligi w pięknym stylu udowodnili, że potrafią strzelać bramki i to jedną za drugą.

Pierwsza z nich wpadła w 56 minucie. Po podaniu od Miłosza Jędrzejewskiego, Dawid Ponitka wyszedł sam na sam i strzelił na 1:0. Zmiana wyniku na dwa z przodu, nastąpiła po upływie niecałych dwudziestu minut. Wtedy królował pierwszy z wymienionych wyżej zawodników, który uderzył z odległości dwudziestu metrów. Piłka odbiła się od obrońców Pogoni i ostatecznie wpadła do siatki. Rozbrzmiały trąbki i radosne przyśpiewki. „Pozamiate!” – krzyczał Pan Ryszard Boryczko – członek zarządu, jak i zagorzały kibic kobylogórzan. W 78 minucie ostatni cios przeciwnikom zadał Piotr Nasiadek, uderzając głową na 3:0. Tydzień temu 5:0 w Żerkowie, teraz 3:0 z Trębaczowem. Idąc takim torem, czyżby w kolejnym meczu padła wygrana 4:0? W piłce wszystko jest możliwe, a Zefka jest przecież w świetnej formie.

Zefka: Góralczyk, Woźny, Jędrzejewski Sz., Domagalski, Maciaczyk, Ponitka D., Jędrzejewski M., Zmyślony, Ponitka F., Sieraczek, Nasiadek.