Strona główna / Bez kategorii / Wyremontują nawierzchnię w centrum Kobylej Góry

Wyremontują nawierzchnię w centrum Kobylej Góry

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich kierowców skarżących się na fatalny stan drogi wojewódzkiej w samym centrum Kobylej Góry. Jeszcze w tym roku, najprawdopodobniej już w październiku, rozpocznie się gruntowny remont, momentami podziurawionej jak ser szwajcarski, nawierzchni.

Informację tą potwierdza m.in. wójt Wiesław Berski. – Początkowo remont miał rozpocząć się jeszcze w wakacje, dziś jednak wiadomo, że ma się to stać w miesiącach listopad-październik – zdradza włodarz gminy. – Remont nawierzchni zacząć ma się od ul. Konopnickiej, aż do bloków.
Ta wiadomość z pewnością ucieszy kierowców, którzy już nie raz przesyłali do naszej redakcji zdjęcia drogi. – Czy ktoś w końcu coś z tym zrobi? Przecież tu się nie da jeździć, momentami dziura na dziurze – pyta pan Robert, który na dowód przesyła nam zdjęcie nawierzchni. O dokładnej dacie rozpoczęcia remontu nie chce póki co mówić Maciej Urbaniak z Rejonu Dróg Wojewódzkich w Ostrowie Wlkp. – Mogę zapewnić, że inwestycja rozpocznie się jeszcze w tym roku – potwierdza. – Przetarg na realizację zadania został ogłoszony, wykonawcy mieli czas na złożenie ofert do 7 września. RED

5 komentarzy

  1. byle nie było tak że leje a oni asfalt leją bo jak tak mają robić że po zimie wysadzi to niech se odpuszczą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl