Strona główna / Bez kategorii / Wyremontują nawierzchnię w centrum Kobylej Góry
dziury_640_sxc

Wyremontują nawierzchnię w centrum Kobylej Góry

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich kierowców skarżących się na fatalny stan drogi wojewódzkiej w samym centrum Kobylej Góry. Jeszcze w tym roku, najprawdopodobniej już w październiku, rozpocznie się gruntowny remont, momentami podziurawionej jak ser szwajcarski, nawierzchni.

Informację tą potwierdza m.in. wójt Wiesław Berski. – Początkowo remont miał rozpocząć się jeszcze w wakacje, dziś jednak wiadomo, że ma się to stać w miesiącach listopad-październik – zdradza włodarz gminy. – Remont nawierzchni zacząć ma się od ul. Konopnickiej, aż do bloków.
Ta wiadomość z pewnością ucieszy kierowców, którzy już nie raz przesyłali do naszej redakcji zdjęcia drogi. – Czy ktoś w końcu coś z tym zrobi? Przecież tu się nie da jeździć, momentami dziura na dziurze – pyta pan Robert, który na dowód przesyła nam zdjęcie nawierzchni. O dokładnej dacie rozpoczęcia remontu nie chce póki co mówić Maciej Urbaniak z Rejonu Dróg Wojewódzkich w Ostrowie Wlkp. – Mogę zapewnić, że inwestycja rozpocznie się jeszcze w tym roku – potwierdza. – Przetarg na realizację zadania został ogłoszony, wykonawcy mieli czas na złożenie ofert do 7 września. RED

5 komentarze

Dodaj komentarz

...bądź dodaj komentarz używając swojego adresu e-mail. Komentarze spoza Facebooka, są jednak moderowane i zanim ukażą się na stronie może minąć kilka godzin - jeśli chcesz aby Twoja wypowiedź pojawiła się natychmiastowo, zaloguj się za pomocą Facebooka klikając przycisk powyżej.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl