Strona główna / Bez kategorii / Kobyla Góra: Nie ustąpił pierwszeństwa

Kobyla Góra: Nie ustąpił pierwszeństwa

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną kolizji drogowej, do której doszło w minioną sobotę około godz. 19 na ul. Wojska Polskiego w Kobylej Górze.

Policjanci na miejscu wypadku wstępnie ustalili, że sprawcą był 56-letni mieszkaniec Wrocławia, kierujący samochodem osobowym marki Peugeot. Mężczyzna skręcając w lewo – w drogę osiedlową nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu samochodem marki Honda accord, którym kierował 22-letni mieszkaniec powiatu kępińskiego. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznała pasażerka peugeota. Poszkodowaną przewieziono do szpitala w Ostrzeszowie.

Trwają dalsze czynności w tej sprawie. RED

fot. Kobyla Góra Movie

7 komentarzy

  1. A gościu na czerwonym przejechal ,zapewne spał niemało

  2. Dziwne wstępne ustalenia.Widocznie czerwony kolor nie dla każdego oznacza to samo.

  3. Widać, że peugeot był już mocno „schowany” w momencie uderzenia, a jak twierdzą świadkowie biała Honda przejechała na czerwonym i dopiero za światłami rozpoczęto hamowanie. Po zdjęciach widać ,że wolno nie było, jak długie są ślady hamowania. W tym miejscu oraz na drugich światłach z radarem wielu kierowców nie zatrzymuje się na czerwonym.

  4. Jak się 100km/h przelatuje na czerwonym to taki efekt, ten pewnie myślał że się zatrzyma, a tu psikus.. Biegłego powołać i tyle.

  5. Dobrze wiedzieć, że przejeżdżanie na czerwonym świetle u nas na Osiedlu jest taką normą, że nie budzi zdziwienia nawet u policji

  6. takie obrażenia przy 50 na godz śmiech na sali. a policja jeszcze chyba była na cyku jak to stwierdziła ze peugeota kierowca był winny.???

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl