Strona główna / Bez kategorii / Mąkoszyce: Nietrzeźwy awanturnik w areszcie
policja napis i logo

Mąkoszyce: Nietrzeźwy awanturnik w areszcie

Do policyjnego aresztu trafił nietrzeźwy 28-latek z Mąkoszyc (gm. Kobyla Góra). Mężczyzna w trakcie sprzeczki, uderzył 60-letniego mężczyznę, tak nieszczęśliwie, że doszło do uszkodzenia gałki ocznej.

Informacja o awanturze – na terenie jednego z mieszkań w Mąkoszycach – wpłynęła do dyżurnego KPP w Ostrzeszowie 24 listopada tuż przed godziną 19. – Skierowani na miejsce funkcjonariusze ustalili, że 28-letni mieszkaniec Mąkoszyc w trakcie awantury uderzył ręką w twarz 60-letniego mężczyznę – mówi mł. asp. Magdalena Hańdziuk z ostrzeszowskiej komendy policji. – Na skutek uderzenia mężczyzna doznał uszkodzenia gałki ocznej.
Okazało się, że mężczyźni byli nietrzeźwi. 28-latek w wydychanym powietrzu miał 1,7 promila alkoholu, 60-latek z kolei 0,74 promila.
Awanturnika do dyspozycji prokuratora zatrzymano w policyjnym areszcie.  RED

Dodaj komentarz

...bądź dodaj komentarz używając swojego adresu e-mail. Komentarze spoza Facebooka, są jednak moderowane i zanim ukażą się na stronie może minąć kilka godzin - jeśli chcesz aby Twoja wypowiedź pojawiła się natychmiastowo, zaloguj się za pomocą Facebooka klikając przycisk powyżej.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl