Strona główna / Bez kategorii / Kobyla Góra: Zatrzymani z narkotykami

Kobyla Góra: Zatrzymani z narkotykami

Policjanci zatrzymali do dyspozycji prokuratora obywateli Ukrainy, którzy posiadali przy sobie marihuanę i amfetaminę.

W minioną sobotę, 2 grudnia, około godziny 23.40, w Kobylej Górze policjanci z Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie zatrzymali do kontroli pojazd, w którym ujawnili narkotyki w postaci marihuany i amfetaminy.

Samochodem podróżowali mieszkańcy Zmyślonej Ligockiej – 23-latek oraz 17-latek. Obaj byli nietrzeźwi – 1,34 i 2,08 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Oprócz nich 19-letni obywatel Ukrainy, który był pod wpływem działania środka psychotropowego (pozytywny wynik testu na amfetaminę). Mężczyzn zatrzymano i osadzono w PDOZ Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie i Kępnie.

W toku prowadzonego postępowania, 3 grudnia, 19-latkowi przedstawiono zarzut posiadania 1 grama amfetaminy oraz ustalono dane kolejnej osoby podejrzewanej o posiadanie środków zabronionych. Osoba ta również została zatrzymana do dyspozycji prokuratora.

W poniedziałek, 4 grudnia, 26-letni obywatel Ukrainy usłyszał zarzut udzielenia 19-latkowi 1 grama amfetaminy oraz posiadania 5 gramów amfetaminy i 1 grama marihuany. RED

12 komentarzy

  1. Szkoda że nie piszą całej prawdy ” bo nikt nie podróżował” , tylko auto stało na parkingu . Pozdrowienia dla śmiesznej policji??????????????????

  2. Daria Cegła ja wiem ale chodźby nawet posiadała to nie oszukujmy się ale to też nie stanowiło by moim zdaniem żadnego zagrożenia dla osób ” Trzecich ” .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl