Strona główna / Bez kategorii / Parzynów aktywną wielkopolską wsią

Parzynów aktywną wielkopolską wsią

W niedzielę 5 listopada br. w Hali Sportowej im. Polskich Olimpijczyków w Opatówku odbyło się spotkanie z cyklu „ Liderzy Wielkopolskiej Odnowy Wsi ”. W gali brała udział delegacja uczestników z naszej gminy wraz z wójtem Wiesławem Berskim na czele.

Było to szczególnie miłe spotkanie, ponieważ tytuł „Aktywna Wieś Wielkopolska” nagrodę pieniężną w wysokości 3 tyś. zł oraz pamiątkowy dyplom z rąk Wicemarszałka Województwa Wielkopolskiego – Krzysztofa Grabowskiego, otrzymało sołectwo Parzynów z Liderem Grupy Odnowy Wsi Małgorzatą Matusiak. Uroczystość była związana z pozyskaniem środków przez mieszkańców gminy w zakresie pracy na rzecz rozwoju wielkopolskiej wsi. Projekt : „ Z KSIĘŻYCEM POD RĘKĘ-BIESIAD DAWNYCH CZAR-budowa ogrodu rekreacyjno-wypoczynkowego ” polegał na zagospodarowaniu terenu przy świetlicy wiejskiej w Parzynowie. W naszej gminie zostało zrealizowanych 5 projektów w ramach konkursu: Pięknieje Wielkopolska Wieś, poprawiając tym samym życie mieszkańców na wsiach.

Cieszy fakt, że coraz więcej sołectw naszej gminy wyróżnia się aktywnością, działając na rzecz odnowy i rozwoju wsi, za co wójt gminy Kobyla Góra Wiesław Berski serdecznie gratuluję i składa słowa uznania wszystkim mieszkańcom działającym w grupie odnowy wsi. Urząd Gminy Kobyla Góra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl