Strona główna / Bez kategorii / Parzynów aktywną wielkopolską wsią
22

Parzynów aktywną wielkopolską wsią

W niedzielę 5 listopada br. w Hali Sportowej im. Polskich Olimpijczyków w Opatówku odbyło się spotkanie z cyklu „ Liderzy Wielkopolskiej Odnowy Wsi ”. W gali brała udział delegacja uczestników z naszej gminy wraz z wójtem Wiesławem Berskim na czele.

Było to szczególnie miłe spotkanie, ponieważ tytuł “Aktywna Wieś Wielkopolska” nagrodę pieniężną w wysokości 3 tyś. zł oraz pamiątkowy dyplom z rąk Wicemarszałka Województwa Wielkopolskiego – Krzysztofa Grabowskiego, otrzymało sołectwo Parzynów z Liderem Grupy Odnowy Wsi Małgorzatą Matusiak. Uroczystość była związana z pozyskaniem środków przez mieszkańców gminy w zakresie pracy na rzecz rozwoju wielkopolskiej wsi. Projekt : „ Z KSIĘŻYCEM POD RĘKĘ-BIESIAD DAWNYCH CZAR-budowa ogrodu rekreacyjno-wypoczynkowego ” polegał na zagospodarowaniu terenu przy świetlicy wiejskiej w Parzynowie. W naszej gminie zostało zrealizowanych 5 projektów w ramach konkursu: Pięknieje Wielkopolska Wieś, poprawiając tym samym życie mieszkańców na wsiach.

Cieszy fakt, że coraz więcej sołectw naszej gminy wyróżnia się aktywnością, działając na rzecz odnowy i rozwoju wsi, za co wójt gminy Kobyla Góra Wiesław Berski serdecznie gratuluję i składa słowa uznania wszystkim mieszkańcom działającym w grupie odnowy wsi. Urząd Gminy Kobyla Góra

Dodaj komentarz

...bądź dodaj komentarz używając swojego adresu e-mail. Komentarze spoza Facebooka, są jednak moderowane i zanim ukażą się na stronie może minąć kilka godzin - jeśli chcesz aby Twoja wypowiedź pojawiła się natychmiastowo, zaloguj się za pomocą Facebooka klikając przycisk powyżej.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl