Strona główna / Bez kategorii / Policjanci podsumowali święta na drogach
znicz

Policjanci podsumowali święta na drogach

Ostrzeszowscy podsumowali świąteczny weekend na drogach naszego powiatu.

W okresie od 22 do 26 grudnia br. funkcjonariusze ostrzeszowskiej policji, tak jak i pozostali policjanci służący na terenie całego kraju, wzięli udział w ogólnopolskich działaniach, pn. “Bezpieczny weekend – Boże Narodzenie 2017″. – Szczególną uwagę w tych dniach pełniący służbę na drogach policjanci zwracali na bezpieczeństwo osób podróżujących, jak również na ujawnianie i eliminowanie nietrzeźwych użytkowników dróg oraz osób niestosujących się do przepisów ruchu drogowego – mówi mł. asp. Magdalena Hańdziuk z ostrzeszowskiej komendy policji. – Podczas trwających działań Komenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie odnotowała łącznie 10 kolizji drogowych, których uczestnicy nie doznali żadnych obrażeń ciała. Policjanci zatrzymali również jedną osobą kierującą pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz kierującego po spożyciu alkoholu.

Święta minęły również spokojnie w domowych zaciszach. Nie odnotowano interwencji zarówno w miejscach publicznych, jak i w miejscach zamieszkania oraz innych zdarzeń kryminalnych.

W związku ze zbliżającym się Sylwestrem apelujemy o ostrożność podczas korzystania z materiałów pirotechnicznych w postaci petard czy sztucznych ogni, a także o rozsądek za kierownicą podczas powrotów z imprez sylwestrowych – dodaje policjantka. RED

Dodaj komentarz

...bądź dodaj komentarz używając swojego adresu e-mail. Komentarze spoza Facebooka, są jednak moderowane i zanim ukażą się na stronie może minąć kilka godzin - jeśli chcesz aby Twoja wypowiedź pojawiła się natychmiastowo, zaloguj się za pomocą Facebooka klikając przycisk powyżej.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl