Strona główna / Bez kategorii / Zmiana organizacji ruchu w Kobylej Górze
DSC00192

Zmiana organizacji ruchu w Kobylej Górze

Zmieniła się organizacja ruchu na drodze prowadzącej nad zalew przy tamie – podaje Kobyla Góra Movie.

Droga od strony Kobylej Góry w kierunku Kuźnicy Myślniewskiej na odcinku z kostki jest już na stałe jest jednokierunkowa (od strony Kuźnicy zakaz wjazdu).  Dodatkowo zostało wprowadzone ograniczenie prędkości na odcinku wykonanym z kostki brukowej do 20km/h oraz tonażowe na odcinku od cmentarza w Myślniewie do Kuźnicy Myślniewskiej oraz od cmentarza w kierunku Bierzowa do 24 ton, a na odcinku z kostki brukowej do 12 ton. Dodatkowo na odcinku z kostki obowiązuje zakaz postoju i zatrzymywania się po lewej stronie.

fot. Kobyla Góra Movie

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

...bądź dodaj komentarz używając swojego adresu e-mail. Komentarze spoza Facebooka, są jednak moderowane i zanim ukażą się na stronie może minąć kilka godzin - jeśli chcesz aby Twoja wypowiedź pojawiła się natychmiastowo, zaloguj się za pomocą Facebooka klikając przycisk powyżej.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl