Strona główna / Bez kategorii / Obchody 21-lecia zespołu KOBYLOGÓRZANIE
dscn2078

Obchody 21-lecia zespołu KOBYLOGÓRZANIE

Już 21 lat minęło, jak zespół biesiadny „Kobylogórzanie” z piosenką na ustach uświetnia różne uroczystości gminne i nie tylko.

Każdy Jubileusz jest okazją do świętowania i wspomnień, dlatego 12 lutego br. zespół spotkał się przy uroczystej kolacji w restauracji Jantar. Był to wieczór radowania się przy śpiewie muzyki biesiadnej. Skład zespołu powiększył się o dwie osoby, Elę i Genia, które przyjęte zostały z wielką radością. Zespół zaprasza kolejnych chętnych.

Składając życzenia, pragniemy by śpiewakom nie zabrakło nigdy radości śpiewania, a przez to by mogli świętować kolejne jubileusze.

www.kobyla-gora.pl

Dodaj komentarz

...bądź dodaj komentarz używając swojego adresu e-mail. Komentarze spoza Facebooka, są jednak moderowane i zanim ukażą się na stronie może minąć kilka godzin - jeśli chcesz aby Twoja wypowiedź pojawiła się natychmiastowo, zaloguj się za pomocą Facebooka klikając przycisk powyżej.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl