Strona główna / Bez kategorii / Udany występ zawodników Kick-Boxing Club Poprawa w Mistrzostwach Ziem Zachodnich w Kickboxingu
20180324_175047

Udany występ zawodników Kick-Boxing Club Poprawa w Mistrzostwach Ziem Zachodnich w Kickboxingu

W rozgrywanych w minioną sobotę w Rydzynie Mistrzostwach Ziem Zachodnich w Kickboxingu full-contact zawodnicy Kick-Boxing Club Poprawa spisali się bardzo dobrze.

W ringu zaprezentowało się aż 10 naszych zawodników tocząc w większości wygrane walki. Drużyna KBC Poprawa wystąpiła w składzie: Seniorzy: Szymon Dwornikowski, Jan Szczepaniak, Tomasz Bąk, Marcin Kowalczyk, Kewin Prymas, Piotr Tomczak, Maja Staruch Juniorzy: Marcel Szadkowski, Damian Stelmach, Weronika Szymczak. Był to jeden z ostatnich sprawdzianów naszych zawodników przed Mistrzostwami Polski seniorów i juniorów w formule full-contact, które odbędą się 6-8 kwietnia. RR

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

...bądź dodaj komentarz używając swojego adresu e-mail. Komentarze spoza Facebooka, są jednak moderowane i zanim ukażą się na stronie może minąć kilka godzin - jeśli chcesz aby Twoja wypowiedź pojawiła się natychmiastowo, zaloguj się za pomocą Facebooka klikając przycisk powyżej.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl