Strona główna / Bez kategorii / Udany występ zawodników Kick-Boxing Club Poprawa w Mistrzostwach Ziem Zachodnich w Kickboxingu

Udany występ zawodników Kick-Boxing Club Poprawa w Mistrzostwach Ziem Zachodnich w Kickboxingu

W rozgrywanych w minioną sobotę w Rydzynie Mistrzostwach Ziem Zachodnich w Kickboxingu full-contact zawodnicy Kick-Boxing Club Poprawa spisali się bardzo dobrze.

W ringu zaprezentowało się aż 10 naszych zawodników tocząc w większości wygrane walki. Drużyna KBC Poprawa wystąpiła w składzie: Seniorzy: Szymon Dwornikowski, Jan Szczepaniak, Tomasz Bąk, Marcin Kowalczyk, Kewin Prymas, Piotr Tomczak, Maja Staruch Juniorzy: Marcel Szadkowski, Damian Stelmach, Weronika Szymczak. Był to jeden z ostatnich sprawdzianów naszych zawodników przed Mistrzostwami Polski seniorów i juniorów w formule full-contact, które odbędą się 6-8 kwietnia. RR

Jeden komentarz

  1. Gratulacje!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl