Strona główna / Bez kategorii / Wiemy kto wystąpi na Imieninach Kobylej Góry!
6c5fe8238cf96a219d59cf4a307a7c42

Wiemy kto wystąpi na Imieninach Kobylej Góry!

Kombii, Danzel i Stefano Terrazzino – to gwiazdy tegorocznych Imienin Kobylej Góry. Te odbędą się w pierwszy weekend lipca: 7 i 8 nad miejscowym zalewem. To jednak nie wszystko, dla gości gotować będą uczestnicy jednego z najpopularniejszych programów kulinarnych – Masterchef.

Szczegóły dwudniowego święta zdradza wójt Wiesław Berski. – Pierwszego dnia na naszej scenie zobaczyć będzie można zagraniczne gwiazdy: Danzel, pojawi się również Stefano Terrazzino ze swoimi włoskimi przebojami – mówi włodarz. – W niedzielę będziemy świadkami wielkiego gotowania dla 1000 osób przez uczestników programu Masterchef, emitowanego na antenie TVN. W ruch pójdą ogromne patelnie. Na scenie pojawi się również zespół Game Cover, który zagra największe przeboje Lady Pank. Organizatorzy przygotowują jeszcze szereg innych atrakcji.

O tym, co jeszcze będzie się działo na zlokalizowanej nad zalewem scenie więcej już wkrótce. Pewne jest jedno, wszystko wskazuje na to, że będą to kolejne huczne imieniny! RED

Dodaj komentarz

...bądź dodaj komentarz używając swojego adresu e-mail. Komentarze spoza Facebooka, są jednak moderowane i zanim ukażą się na stronie może minąć kilka godzin - jeśli chcesz aby Twoja wypowiedź pojawiła się natychmiastowo, zaloguj się za pomocą Facebooka klikając przycisk powyżej.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl