Strona główna / Bez kategorii / Kobyla Góra: Dziewczyny na medal

Kobyla Góra: Dziewczyny na medal

Uczennice ze Szkoły Podstawowej im. T. Kościuszki w Kobylej Górze wywalczyły złoto i srebro w finale I Ligi w ramach 19. Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Aerobiku Grupowym, które odbyły się 24 kwietnia w Pleszewie. W zawodach rywalizowało 40 zespołów z całego województwa

Sukces podopiecznych Bartłomieja Stasiaka nie jest przypadkowy. – Od pięciu lat nie schodzimy z podium. Na zmianę mamy pierwsze lub drugie miejsce – zauważa trener. – Dziewczęta intensywnie trenują. Spotykamy się 2-3 razy w tygodniu na 3-godzinnych treningach. Przed startem w zawodach ćwiczymy nawet codziennie.

Jak widać, wielogodzinne treningi opłaciły się. Młodsza grupa w kategorii szkół podstawowych w składzie: Angelika Sosnowska, Katarzyna Wesołowska, Oliwia Turowska, Olga Paleska, Magdalena Wypchło, Eliza Przybylska, Natalia Puchała i Anna Kochan wywalczyła złoto. Z kolei grupa starsza w składzie: Julia Kula, Wiktoria Janowska, Nikola Kędzia, Paulina Szajdak, Julia Wesołowska, Amelia Stawska, Eliza Gutowska, Wiktoria Czarnecka, Wiktoria Pluta, Martyna Janowska i Kamila Droga zajęły drugie miejsce! Pierwsze przypadło w udziale ekipie z Gimnazjum nr 2 w Ostrzeszowie. Gratulujemy!

8 komentarzy

  1. Gratulacje ?

  2. Gratulacje

  3. Brawo dziewczyny, wielki szacunek dla was tak długo trzymać się w najlepszej czołówce ???️ gratulacje również dla trenera ??

  4. Całuski moje kochane dziewczyny.Jestem dumna z moich uczennic!!!?

  5. Gratulacje??

  6. Gratulacje dla Was i Opiekuna!!

  7. Brawo ? Gratuluję ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl