Strona główna / Bez kategorii / Kobyla Góra: Dziewczyny na medal
20180424_154248

Kobyla Góra: Dziewczyny na medal

Uczennice ze Szkoły Podstawowej im. T. Kościuszki w Kobylej Górze wywalczyły złoto i srebro w finale I Ligi w ramach 19. Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Aerobiku Grupowym, które odbyły się 24 kwietnia w Pleszewie. W zawodach rywalizowało 40 zespołów z całego województwa

Sukces podopiecznych Bartłomieja Stasiaka nie jest przypadkowy. – Od pięciu lat nie schodzimy z podium. Na zmianę mamy pierwsze lub drugie miejsce – zauważa trener. – Dziewczęta intensywnie trenują. Spotykamy się 2-3 razy w tygodniu na 3-godzinnych treningach. Przed startem w zawodach ćwiczymy nawet codziennie.

Jak widać, wielogodzinne treningi opłaciły się. Młodsza grupa w kategorii szkół podstawowych w składzie: Angelika Sosnowska, Katarzyna Wesołowska, Oliwia Turowska, Olga Paleska, Magdalena Wypchło, Eliza Przybylska, Natalia Puchała i Anna Kochan wywalczyła złoto. Z kolei grupa starsza w składzie: Julia Kula, Wiktoria Janowska, Nikola Kędzia, Paulina Szajdak, Julia Wesołowska, Amelia Stawska, Eliza Gutowska, Wiktoria Czarnecka, Wiktoria Pluta, Martyna Janowska i Kamila Droga zajęły drugie miejsce! Pierwsze przypadło w udziale ekipie z Gimnazjum nr 2 w Ostrzeszowie. Gratulujemy!

8 komentarze

Dodaj komentarz

...bądź dodaj komentarz używając swojego adresu e-mail. Komentarze spoza Facebooka, są jednak moderowane i zanim ukażą się na stronie może minąć kilka godzin - jeśli chcesz aby Twoja wypowiedź pojawiła się natychmiastowo, zaloguj się za pomocą Facebooka klikając przycisk powyżej.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl