Strona główna / Bez kategorii / Kobyla Góra: Spadł na niego konar
karetka

Kobyla Góra: Spadł na niego konar

Z pękniętą czaszką przewieziono do ostrzeszowskiego szpitala mężczyznę, który nie stosował się do poleceń strażaków podczas usuwania konaru.

Wszystko wydarzyło się 23 czerwca w Kobylej Górze. Około godz. 12 strażacy z miejscowej jednostki OSP usuwali nadłamane drzewo, które zagrażało przechodzącym tamtędy pieszym jak i przejeżdżającym pojazdom. Jak zwykle, przy tego typu akacjach pojawiają się gapie. Wśród nich mieszkaniec gminy Kobyla Góra – Wojciech H., który pomimo kilkukrotnego wezwania do opuszczenia miejsca zdarzenia nie zastosował się do wydanych poleceń. – Podczas usuwania drzewa, mężczyzna podszedł pod opuszczaną gałąź, która spadła mu na głowę – relacjonuje przebieg wydarzeń asp. sztab. Mariusz Tomczak z ostrzeszowskiej komendy policji. – Na miejsce została wezwana ekipa karetki pogotowia, która przetransportowała go do ostrzeszowskiego szpitala.

U mężczyzny stwierdzono pęknięcie kości czaszki i ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. RED

fot. sxc.hu

Dodaj komentarz

...bądź dodaj komentarz używając swojego adresu e-mail. Komentarze spoza Facebooka, są jednak moderowane i zanim ukażą się na stronie może minąć kilka godzin - jeśli chcesz aby Twoja wypowiedź pojawiła się natychmiastowo, zaloguj się za pomocą Facebooka klikając przycisk powyżej.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl