Strona główna / Bez kategorii / Urząd Gminy pracuje krócej. Wszystko przez upały

Urząd Gminy pracuje krócej. Wszystko przez upały

W związku z upałami, zarządzeniem nr. 16/18 Wójta Gminy Kobyla Góra w Urzędzie Gminy zostaje wprowadzony skrócony czas pracy w okresie od 31 lipca do 3 sierpnia 2018r. dla wszystkich pracowników.

W tych dniach Urząd Gminy będzie czynny w następujących godzinach:

31 lipca 2018r. – od 7:30 14:00

01 sierpnia 2018r. – od 7:00 do 14:00

02 sierpnia 2018r. – od 7;00 do 14:00

03 sierpnia 2018r. – od 7:00 do 14: 00.

58 komentarzy

 1. W sumie racja za długo w klimatyzowanym pomieszczeniu nie wolno przebywać!

 2. ???? brak słów.

 3. Zostawię to bez komentarza !! Brak zrozumienia dla ludzi którzy pracują na halach gdzie jest jeszcze raz tyle stopni co na dworze nie wspomne o ludziach którzy pracują na dworze typu roboty drogowe czy dachach.. Pomyślcie troche też o nich a nie o ludziach którzy pracują w biurach, urzędach gdzie znajduje się klimatyzacja.

  • To już kwestia pracodawcy. W takich miejscach tak ze są wytyczne co do tego jak powinna wyglądać praca w upalne dni tylko że w gminie do tego się stosują a prywaciarze już nie, a broń boże by się pracownik odezwał to pewnie straciłby pracę.

  • Adrian Musiała to jest pewnie

  • Monika Parzonka pracuje w Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu i nie mam klimatyzacji! W pokojach temperatura przekracza 28’C

  • 28 to jest goraco ? ??Monika Parzonka nie martw sie u mnie tez wczoraj na hali bylo 38 'C.

  • Aleksandra Pukaluk z tego co wiem to kodeks pracy w pracy biurowej pozwala wykonywać czynności służbowe do 30 stopni ? tak ze 2 stopnie zapisu miała taki luksus

  • Aleksandra Pukaluk 28 `C to jest Pikuś powinna sie Pani cieszyć że tylko 28..

 4. Kto ma szkołę ten ma lżej ????????

  • Czyli twoim zdaniem wszyscy co „maja szkole „ jak napisałeś maja lżej ? Tutaj chyba chodziło o wyrozumiałość szefa względem pracownika. A i jeszcze chce zauważyć, że w każdym zawodzie pracują również ludzie z wyższym wykształceniem ?

  • Karolina Parzonka No na pewno 90% osób ma lżej po to się.ucza chyba no nie ?

  • Hahha ? jest masa ludzi którzy mają wyższe wykształcenie niżeli sam ich pracodawca. Także wydaje mi się że w dzisiejszych czasach wykształcenie nie ma zbytnio nic do rzeczy. Bardziej bym powiedziała że lżej mają Ci którzy mają znajomości.

  • Lidia Sokalska masz racje w 100%

  • Artur Jędrzejak dużo się mylisz ale to Twoje zdanie pozdrawiam ??

  • Lidia Sokalska masz 100% racji !!

 5. To już prędzej ograniczyć czas pracy dla pracowników nad zalewem w restauracjach itp niż dla nierobów z klimatyzowanych biur.

  • Przepisy określające jak powinna wyglądać praca przy wyższych temperaturach sa bardzo jasne. Gmina je zastosowała a prywatni pracodawcy widocznie nie wszyscy. Tylko że żaden pracownik się nie odezwie bo pewnie straci pracę

  • Pewnie tak by było:-)

 6. Serio….? Godzinę prędzej niech przyjdą i już 😉

 7. Styki się przegrzeja ?

 8. W gminie nie ma klimatyzacji?

 9. ???brawo Panie Wójcie. ???

 10. ..a co z Ludzmi , którzy pracują w gastronomi , sklepach , piekarze itp . ? Kobyla Góra to miejsce turystyczne , więc ktoś musi zadbać o gości i miejscowych , co będzie jak im skrócimy godz . pracy ??

 11. Nie robstwo sponsorowane z kasy obywateli!

 12. A budowlańcy mogą pracować bo to lekka praca i jest przyjemnie chłodno!!! Masakra k….

 13. A robić trzeba dalej 🙂

 14. Widac wiekszosc zazdrosci ze co niektorzy koncza wczesniej

 15. My w szklarni od 7 do 17 w najgorsze upały w Holandii można,? Można wręcz trzeba, w urzędach nie mogą się przepracowac Panie w upały

 16. A ci co robiom budowlanke to ani przerwy aniwody nie majom masakra

 17. Rozwalają mnie te płacze ludzi, każdy co pewnie tu pisze pracuje u prywaciarza i boi się odezwać chodź ma takie prawo, żeby krócej pracować i wyzala się tu…

 18. Każdy ma prawo się odezwać nie wiem do kogo te żale….

 19. Taka temperatura panuje w naszym Urzędzie Gminy. Z tego powodu zostało wprowadzone zarządzenie o skruceniu czasu pracy do godz.14.00 przez cały kolejny przyszły tydzień. Kodeks pracy zezwala pracodawcy na zastosowanie i wdrożenie takiego systemu pracy przy takich temperaturach. Proszę nie mieć żalu do pracodawców którzy korzystają z tych przepisów nie zależnie w jakiej firmie i z jakiej branży są. Pozdrawiam. Życzę wszystkim miłego odpoczynku podczas weekendu w Naszej gminie i poza naszą gminą.

 20. Hejt goni hejt?aż szkoda słów i cierpliwości…..

 21. A kto komu broni iść na studia i potem na nieroba urzedasa startować???

  Jaki szef taka praca. Skoro przepisy tak stanowią więc dlaczego z nich nie korzystać, a kto wam broni poinformować o tym własnego szefa ????

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl