Strona główna / Bez kategorii / Wizyta w DPS w Kobylej Górze

Wizyta w DPS w Kobylej Górze

Zgodnie z zapowiedzią, wicestarosta Zofia Witkowska rozpoczęła wizytację domów pomocy społecznej, które są jednostkami organizacyjnymi powiatu podlegającymi jej bezpośredniemu nadzorowi.

Jako pierwszy Zofia Witkowska odwiedziła wczoraj DPS w Kobylej Górze. Podczas wizyty wicestarosta spotkała się z przedstawicielkami związków zawodowych, które walczą o poprawę warunków pracy i płacy dla opiekunów i pielęgniarek w domach pomocy społecznej. Następnie Z Witkowska spotkała się z mieszkańców domu i zapoznała się z najpilniejszymi potrzebami remontowo-inwestycyjnymi w placówce. Wśród najważniejszych zadań na najbliższy czas dyrektor DPS Małgorzata Dłubak wymieniła remont toalet, windy oraz kuchni, a także kontynuowanie realizacji zaleceń przeciwpożarowych, między innymi zainstalowanie klapy oddymiającej w dachu budynku.
W przyszłym tygodniu wicestarosta zamierza odwiedzić Dom Pomocy Społecznej w Marszałkach oraz Dom Dziecka w Ostrzeszowie, a w kolejnym – DPS w Kochłowach. www.powiatostrzeszowski.pl

3 komentarze

  1. Gadu gadu i nic konkretnego ?

  2. I na gadu się skończyło ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl