Strona główna / Bez kategorii / Wizyta w DPS w Kobylej Górze
IMG_2441-800x533

Wizyta w DPS w Kobylej Górze

Zgodnie z zapowiedzią, wicestarosta Zofia Witkowska rozpoczęła wizytację domów pomocy społecznej, które są jednostkami organizacyjnymi powiatu podlegającymi jej bezpośredniemu nadzorowi.

Jako pierwszy Zofia Witkowska odwiedziła wczoraj DPS w Kobylej Górze. Podczas wizyty wicestarosta spotkała się z przedstawicielkami związków zawodowych, które walczą o poprawę warunków pracy i płacy dla opiekunów i pielęgniarek w domach pomocy społecznej. Następnie Z Witkowska spotkała się z mieszkańców domu i zapoznała się z najpilniejszymi potrzebami remontowo-inwestycyjnymi w placówce. Wśród najważniejszych zadań na najbliższy czas dyrektor DPS Małgorzata Dłubak wymieniła remont toalet, windy oraz kuchni, a także kontynuowanie realizacji zaleceń przeciwpożarowych, między innymi zainstalowanie klapy oddymiającej w dachu budynku.
W przyszłym tygodniu wicestarosta zamierza odwiedzić Dom Pomocy Społecznej w Marszałkach oraz Dom Dziecka w Ostrzeszowie, a w kolejnym – DPS w Kochłowach. www.powiatostrzeszowski.pl

3 komentarze

Dodaj komentarz

...bądź dodaj komentarz używając swojego adresu e-mail. Komentarze spoza Facebooka, są jednak moderowane i zanim ukażą się na stronie może minąć kilka godzin - jeśli chcesz aby Twoja wypowiedź pojawiła się natychmiastowo, zaloguj się za pomocą Facebooka klikając przycisk powyżej.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl