Strona główna / Bez kategorii / Samochód w rowie, kierowca nietrzeźwy
c7ba63f279abbc83a8df8628475b1191

Samochód w rowie, kierowca nietrzeźwy

Mundurowi zatrzymali w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia dwóch mężczyzn w związku z podejrzeniem kierowania przez nich pojazdem mechanicznym pod wpływem alkoholu. Gdy tylko sprawcy wytrzeźwieli, policjanci ustalili kto kierował samochodem.

W  minioną niedzielę około godz. 1 w nocy dyżurny ostrzeszowskiej policji otrzymał zgłoszenie, że w Siedlikowie samochód osobowy marki Seat znajduje się w rowie, a kierowca najprawdopodobniej znajduje się w stanie nietrzeźwości.

Policjanci na miejscu zdarzenia potwierdzili treść zgłoszenia – mówi kom. Ewa Jakubowska, rzecznik prasowy ostrzeszowskiej komendy policji. – Przy osobówce stały dwie osoby, które znajdowały się pod znacznym wpływem alkoholu.
Mężczyzn do wytrzeźwienia zatrzymano w policyjnym areszcie. Jeden z nich to 23-letni mieszkaniec gminy Kobyla Góra, u którego badanie wykazało blisko 2,5 promila alkoholu. Drugi (40-letni mieszkaniec tej samej gminy) miał aż 3 promile.
Sprawcy, gdy tylko wytrzeźwieli, zostali przesłuchani. Okazało się, że w dniu zdarzenia za kierownicą seata siedział 23-latek, który usłyszał już zarzut kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości, do którego się przyznał – dodaje policjantka.

Mieszkańcowi gm. Kobyla Góra grozi aż do 2 lat pozbawienia wolności. RED

Dodaj komentarz

...bądź dodaj komentarz używając swojego adresu e-mail. Komentarze spoza Facebooka, są jednak moderowane i zanim ukażą się na stronie może minąć kilka godzin - jeśli chcesz aby Twoja wypowiedź pojawiła się natychmiastowo, zaloguj się za pomocą Facebooka klikając przycisk powyżej.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl